Eleaf Istick Pico+melo3 mini

1 hónapja vaporesso eco nanora álltam rá az analógról.(MTL, 0,8Ohm, 1000mAh) Van egy öreg Eleaf Istick Pico+Melo3mini kombóm, ez eléggé dlnek tünik nekem(0,5Ohm porlasztós), tudok belőlle valahogy mtl varázsolni vagy keressek rá egy 510es mtl kazánt?

Ha alapvetően DL tank, akkor sehogy. Maximum nagyobb ellenállású porit raksz bele, ha van olyan és akkor kevesebb wattot adsz neki, de attól még DL marad.

Ez kb 6-8 éves cucc már nem nagyon találok róla infót sajna. Nagyon el lehet zárni a levegőt ezért gondoltam hogy jó lehet mtl re is.

Elzárhatod, de a levegőzése akkor is DL marad. A torkodra fog menni a gőz, csak nem akkora intenzitássl mintha nagy watton szólna.

Esetleg még azzal operálhatsz, hogy teszel rá egy mtl-hez való szűk driptipet, hátha.

Drip tip elég szűk kb 2,5 mm átmérő. Kezdem belátni egy mtl kazánra van szükségem. Merre induljak? Nem szeretnék tekerni vattázni akár egy cserélhető porlasztós cucc is megfelelne nekem(Vaporesso eco nano poddal vagyok vaper 1 hónapja).

Porlasztós mtl tapaaztalatom nem nagyon van, de azt tudom mondani, hogy egy építős tankkal anyagilag jobban jársz, főleg ha kokszolós liquideket is szeretsz.

Nem ellenkezni akarok, de pont ezt az építem, tekerem, kokszol, vattázok ide oda dolgot hagynám ki, Igazából egy kicsit több üzemidővel, “füsttel” th-val szeretnék vapelni mint a vaporesso nano modom amit amúgy nagyon megszerettem . Az első fejet űzöm rajta 1 hónapja, jópár liquid járta mükszik. valami hasonlót keresek csak combosabban.

1 kedvelés

Akkor reménykedjünk, hogy idevetődik egy porlasztós kolléga, aki érdemben tud frankót mondani :smiley:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.