Eleaf iStick Pico Le

Igazad van!
Munkába hordósnak szeretnék egy készüléket, amit nem sajnálok. Újra kezdő vagyok, ezt úgy értsd hogy, az első ecigim joye 510 volt, ebből hamar NGP Genesis lett, aztán a legtöbb magyar mecha mod. Ezek mellet Vape42 árult egy bottom feeder mecha modot, ezt nagyon szerettem. V/V modból valami Vulcan volt (nem biztos, nem most volt) az határozottan gyűlöltem, és végül ProVari, The Russian 91% kazánnal zártam a pályafutásom. 6 évig semmi majd reggel úgy keltem hogy de rágyújtanék, és ez ment hetről hétre. Persze van az a kedves “barát” aki megkínál.
2 év cigi után most újra Vape. Viszont a technika fejlődött, és amikor az ismerős ide adta kipróbálni a cigiét, és elmondta hogy ez 0,14Ohm, félve mertem beleszívni. Mechába sem tekertünk 1Ohm alá.Gondoltam veszek egy ProVarit :rofl:, de a fasorba sincsen. A drága készülékekkel kapcs a ProVari is kopott sajnos. Párhuzamosan nézegetem a Dna 75, és a Dicodes chippes készülékeket, még nem döntöttem melyik legyen. Szóval van mit pótolnom. Az Eleaf-t csak munkába szánom. Ha van egyéb készülék amit, erre a célra szívesen ajánlanál, szívesen veszem.

3 kedvelés