Eladás, szánalmas

Sziasztok!

Készülék váltás történt itthon, és maradt meg pár porlasztó, aksi, nikotin. Szeretnék túladni rajtuk, mert nincs kedvem feleslegesen tárolni. Nem meggazdagodni szeretnék,csak szabadulni :joy: Na de itt jön a kérdés: hol a búbánatban lehet ezeket a termékeket hirdetni? :sweat_smile: Akárhol próbálkozok, falakba ütközök :joy::see_no_evil:

Kérlek szánjatok meg és mondjátok el hol,milyen felületen tudok tőlük szabadulni, mielőtt a maradék hajam is kihullik :joy:

4 kedvelés

Szerintem porlasztót, aksit, itt is felrakhatod, viszont az utolsót nem :grin:

5 kedvelés

Ismerősi kört javaslom utóbbira, ha van ecigis.

3 kedvelés

Szia! Fész. F.t.Vaperfan club, MTL vaperek cubja, Hunvaper, A nagy vape adak-veszek.

5 kedvelés

linkelhetnéd mert nálam pl egyikre sincs találat :thinking:

5 kedvelés

Itt egy pár nagyobb csoport. :slight_smile:

8 kedvelés

Attól, hogy képre raktad még nem vagyok előrébb sajna…továbbra sem dob találatot ez a retek fb. Egyedül az Mtl Vaperek klubja van meg, de az pont nem érdekel jelenleg

1 kedvelés
4 kedvelés

Így látható?

3 kedvelés

Sajnos én sem tudom másképp!!

2 kedvelés

Hátha így meglesznek :slight_smile:

4 kedvelés

Érdekes mondjuk, hogy a Face keresője is egy alkalmatlan fost@licska. :roll_eyes:

3 kedvelés

Vagy csak privátra vannak megcsinálva ezek a csoportok, így nem dobja fel őket a kereső :slight_smile:

4 kedvelés

Igen, privát! Csatlakozni kell!!

3 kedvelés

Vaperbookon is tehetsz egy próbát.

2 kedvelés

Úgy gondolom kaptál elég tippet, hol tudnád eladni a feleslegessé vált dolgaidat, ezért lezárom a témát!

Azt pedig, hogy a nikotin eladása sok helyen meg van tiltva, azt nem nevezném szánalmasnak, csupán senki sem szeretne bajba kerülni senki miatt! Az a csekély kivétel pedig túl sokat kockáztat!

A nikotin, ahogy más országokban is, úgy Magyarországon is gyógyszernek minősül, nem mellesleg azért, mert koncentrációjától függetlenül mérgezést, de akár halált is okozhat! Ezért kell az a szánalmas engedély is ahhoz, hogy valaki árulhassa, természetesen bejelentett vállalkozásként, vagy gyógyszerészként. Magánszemélyként, aza számodra IS, az árusítása illegális, és, ha netalán belefutsz a Facebookos csoportokban, vagy a Vaperbook-on egy NAV-os ellenőrbe, mert próbavásárlásokat bármilyen hihetetlen is, de az interneten is lefolytatnak, akkor számíthatsz arra, hogy megbüntetnek, de nagyon! És persze ott van az a kockázat is, hogy bár itt mi tudjuk szűrni a 18 éven aluliakat, de a Facebookos csoportokban max akkor dobják ki őket, ha észreveszik, de addig is bármi megtörténhet! Nem Te vagy az első, és feltételezem nem is az utolsó, aki nem gondolt még ebbe bele, vagy nem nézett utána, és igazságtalannak tartja, ha valaki betartja, betartatja a törvényeket!

Jobb félni, (főleg manapság, hogy így rá van kattanva a GVH és a NAV a témára) mint megijedni!

A porlasztókat és akkukat természetes felteheted az Adok-Veszek kategórián belül a Kiegészítők és Kellékek alkategóriába.

13 kedvelés