Sziasztok!

Értékesíteni szeretném régi elektromos cigaretta készülékemet, érdeklődnék nálatok, hogy hol van erre lehetőség?
Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.

Szia.

Az Adok-Veszek kategóriában tudsz eladásra bocsátani termékeket. A kategórián belül találsz majd többek között mod, porlasztós tankok, felújítható tankok, kiegészítők, szettek, aromák és kellékek alkategóriákat. Kérlek figyelj a helyes alkategoriára is, mert keresésnél fontos. Amit a magyar jogszabályok nem engednek, azokat mi sem. Így kérlek se bontatlan terméket, sem alapelvet és összetevőit, sem kész liquidet ne tégy fel eladásra.

Köszönjük a megkeresést. Sok szerencsét az eladáshoz.

2 kedvelés

Itt, a bal oldalsávban a “Kategóriák” részt lenyitod és ott az “Adok-Veszek” kategóriára klikkelsz…majd a kinyíló oldalon a “+ Hírdetésfeladás”-ra klikkelsz és már írhatod is.

Szerk…de ahogy előttem írta Kinga úgy gyorsabban célt érsz :slight_smile:

1 kedvelés

Kedves Kinga!
Próbáltam feladni hirdetést, sajnos nem tudok az oldalatokon!
Ha bemegyek a menu pontba amit írtál, akkor meg tudom írni a vázlatot, de feladni már nem tudom, mert 3 címkét kell megadni ,de nekem csak a következő kettő van ugye: adás/vétel talált/elveszett, és adás/vétel értékelések. Amit mondtál kiválasztani ki tudom, de feladni sajnos már nem. Továbbra is kérném a segítségeteket. Jó kis oldal ez, de én csak elszeretném adni a készülékemet, nem vagyok már felhőfújó, így csak azért regisztráltam, hogy megfelelő kezekbe jusson a volt készülékem!

A címkékre kattintva egy választható illetve gördülő listát fogsz látni, ezek közül azt a 3at válaszd ki, amelyik illik a termékre. Jellemzően az eredeti, eladó, újszerű vagy használt a legtöbbet használt címke.

2 kedvelés

Szia Krisztián!

Üdvözöllek a Vaperinán! :slightly_smiling_face:

Hirdetésfeladás az első bizalmi szinttől lehetséges. Kérlek, tölts el egy kis időt az oldalon mielőtt újra próbálod. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés