Ehpro true

Próbáltam több féle tekeréssel, vattázással. A 2-es mag, 7 menet körül, 1 ohm tájékán egész jó. Kicsit feljebb emeltem a tekerést, nekem a legutóbbinál pont így lett kevesebb TH és nagyobb gőz. Eléggé tekerés függő az eredmény ennél a tanknál, jó testre szabható. Viszont azért valóban minden esetben eléggé TH-s szerintem. Nekem nem torok kaparó, de az biztos, hogy kevesebb nic tartalom kell ehhez. Nekem pl nagyon jó, nem kell hosszú slukk, érzem jól a nikotin felszívódás érzést így is, gazdaságosabb nic-ből így :slight_smile: Engem pl nem érdekel, hogy mennyi nikotin van bennem 0-24 ben, inkább a felszívódás érzése :slight_smile: Amúgy mennyi nic -es folyadékot használsz benne? Nekem ami benne van, olyan 4,5 mg-os most és nekem jó, de érzem, hogy sok ez ebbe :slight_smile:

Amúgy nyilván és is pod-al kezdtem. Az egyik ok nekem is a gazdaságosság volt. Soknak találtam a porlasztó cserélgetést. Néhány hónapja vettem néhány ezer forintért vattát meg huzalt és még mindig van belőle bőven. Porlasztóból ahhoz képest vagyonokat költöttem volna el. A lényeg. Volt nekem is olyan porlasztós pod-om, amiben sokkal erősebb, intenzívebb volt az íz. Kicsit csalódás volt ilyen szempontból az építős tank. Ezt már mástól is hallottam. Nekem az analóg leszokás volt a lényeg leginkább, maradtam az építősnél. Biztosan változik az ember íz érzékelése, inger küszöbe, ami nálam jelentős. Sokkal szűkebb levegőzést kedvelek most jobban, sokkal ízesebbnek érzem ezeket is mint a korábbi pod-jaimat. Volt még porlasztóm, nemrég rá akartam próbálni, hogy milyen, de azokat már nem tudom szívni, túl levegősek, nem tudom összehasonlítani, hogy az ízlésem változott vagy hozzászoktam, vagy az Íz ingerküszömöm változott, vagy azért mert már más, jobb ízeket használok, nem tudom. Viszont van egy olyan érzésem, hogy ha nem szokunk hozzá pl az építőshöz és pod-hoz próbáljuk összehasonlítani, akkor könnyen elégedetlenek lehetünk ezzel.

Jó cucc ez nagyon, próbáltam többfajta építést és szerintem a TH, torokkaparás jelentősen inkább nikotin mennyiség csökkentéssel orvosolható :slight_smile: Kísérletezni kell ezzel a tankkal és akkor biztosan jó lesz, jó TH-val, ízekkel :slight_smile:

2 kedvelés