Ehpro true

Sziasztok.Tapasztalata van valakinek ezzel a termékkel?Gondolok itt huzal,Watt,hogy lehet a legjobb ízt kihozni .

1 kedvelés

Szia. Jó régen volt True-m. 28ga-s SS, 5 menettel, ha jól rémlik 2es magon. Olyan íze van, amilyen kevés középkategóriás tanknak. :slightly_smiling_face:

A vatta pedig Coil Master Pro Cotton volt, ma már a Vapefly Cotton Cloud’s - ot ajánlom. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm,ma rápróbálok

1 kedvelés

Nagyon jól és praktikusnak néz ki az ízlésemnek :heart: Érzem a “vásárlás függő lázat” ,hogy megy feljebb :thinking: Pedig a listám jobban növekszik, mint csökken :rofl:

Erről tudsz írni összehasonlítási tapasztalatot valamivel ha kipróbáltad?

1 kedvelés

Szia! Esetleg, ha érdekel, nálam van egy Ehpro true MTL RTA, szinte nulla használattal, tökéletes állapotban, 6.000 Ft + foxpostért. :slight_smile:

1 kedvelés

Ha SS színű, akkor érdekelne engem, ezt is kipróbálnám, annyirért megéri :slight_smile:

Igen, SS színű!


1 kedvelés

Megvolt a próba 2-es magon 5 menet nekem torokkaparós nagyon,úgyhogy maradok a réginél a 0.8-0.9 Ohm között.Így is van íz,csak ugyanaz a keverés az asszony podjában sokkal intenzívebb

1 kedvelés

Érdekes. :thinking: Fél mm-t hagytam a tekerés és a levegőbeömlő között, a kis hely miatt. Eddig nem igazán körözte le semmi a True-t. Az Ammit MTL is ilyen ízbajnok. A mai napig bánom, hogy megváltam tőlük. Szerintem próbálgasd még. De amint hazáértem megkeresem a képeket, úgy rémlik van róla fotóm úgy, hogy van benne tekerés is.

5 kedvelés




Tévedtem! 7 menet volt benne 2es magon. Elnézést a rossz memóriámért!

8 kedvelés

Nem adok veszek módra történt, de köszi a felajánlást, ezt nagyon nem bántam meg, jó tank, köszi szépen!

1 kedvelés

Ez egy nagyon jó kis tank :slight_smile: Jó kis műszer, szép a kidolgozása, a részletekben, csavar lefogatókban, mindenben :slight_smile: Atmos Lab piros almást töltöttem bele először, 4,5 mg nic-el. Én ugyan kanthal huzallal, cotton clouds vattával, de nagyon jól adja ezt az ízt :slight_smile: Valóban elég TH-s, ami nekem jó :slight_smile: Nekem nem kapar, inkább érzem az analóg hatást :slight_smile: Nagyon jó, nem kell 10mp-es szívás, elég 3-4 :slight_smile: Eléggé letoltam a tekerést. Rémlene, hogy így jobb az íz, de kevesebb a TH. Na hát ennél nem kevés a TH így sem és jó íze van. Szerintem annyira nem lehet kényes a tekerésre, vattázásra, bár keveslem a 7 menetet összenyomott tekeréssel. Eléggé szűk a levegőnek a hely, nem is tudom a legkisebb levegőnyíláson használni :slight_smile: Érdekes, hogy ha nem tüdőzöm le csak úgy kifújom, alig fújok ki gőzt, nincs sűrű, sok gőze, de valamiért tök jó így. :slight_smile: Biztos ezért írja a szerző, hogy nagyon kaparós. Elég nic koncentrált lehet a kevés gőz miatt. Ezt meg tudja valaki magyarázni? A töltése fura, kényelmes, hogy semmit nem kell leszedni. Jó nagyon ilyen szempontból. Olyan nyílása van mint Ares2-nek, de úgy tűnik, mintha biztos mellé fog menni a leves, törölgetni kell stb, nem fér bele a flakon csőre. Viszont ilyen nem történt, stabilan cseppmentesen tudom tölteni. :slight_smile:

Kösz a véleményeket, infókat :slight_smile:

Helyesbítek. Átraktam a tankot egy másik modra. A tekergetéstől nyitva maradt a levesbeöntő nyílás. Nem folyt meg a tank, de megjött a sok gőz… Lecsökkent a TH… Elzártam, utána folyamatosan csökkent… Sőt kezdett égni a vatta. Kicsit kinyitottam a beöntőt és egyből jó lett. Erre vélemény? Én arra tippelnék, hogy 2,5 helyett elég lenne a 2-es mag is, kevesebb vatta, és hosszabb tekercs… Széthúzott tekerés? De jó ez a tank olyan szempontból, hogy nagyon észrevehető hatása van annak, hogy hogy tekerjük, vattázzuk, stb :slight_smile: Na erre azt mondom, hogy lehet kísérletezni, hogy mit hogy :slight_smile: Észre venni a külömbséget :slight_smile:

1 kedvelés

Próbáltam több féle tekeréssel, vattázással. A 2-es mag, 7 menet körül, 1 ohm tájékán egész jó. Kicsit feljebb emeltem a tekerést, nekem a legutóbbinál pont így lett kevesebb TH és nagyobb gőz. Eléggé tekerés függő az eredmény ennél a tanknál, jó testre szabható. Viszont azért valóban minden esetben eléggé TH-s szerintem. Nekem nem torok kaparó, de az biztos, hogy kevesebb nic tartalom kell ehhez. Nekem pl nagyon jó, nem kell hosszú slukk, érzem jól a nikotin felszívódás érzést így is, gazdaságosabb nic-ből így :slight_smile: Engem pl nem érdekel, hogy mennyi nikotin van bennem 0-24 ben, inkább a felszívódás érzése :slight_smile: Amúgy mennyi nic -es folyadékot használsz benne? Nekem ami benne van, olyan 4,5 mg-os most és nekem jó, de érzem, hogy sok ez ebbe :slight_smile:

Amúgy nyilván és is pod-al kezdtem. Az egyik ok nekem is a gazdaságosság volt. Soknak találtam a porlasztó cserélgetést. Néhány hónapja vettem néhány ezer forintért vattát meg huzalt és még mindig van belőle bőven. Porlasztóból ahhoz képest vagyonokat költöttem volna el. A lényeg. Volt nekem is olyan porlasztós pod-om, amiben sokkal erősebb, intenzívebb volt az íz. Kicsit csalódás volt ilyen szempontból az építős tank. Ezt már mástól is hallottam. Nekem az analóg leszokás volt a lényeg leginkább, maradtam az építősnél. Biztosan változik az ember íz érzékelése, inger küszöbe, ami nálam jelentős. Sokkal szűkebb levegőzést kedvelek most jobban, sokkal ízesebbnek érzem ezeket is mint a korábbi pod-jaimat. Volt még porlasztóm, nemrég rá akartam próbálni, hogy milyen, de azokat már nem tudom szívni, túl levegősek, nem tudom összehasonlítani, hogy az ízlésem változott vagy hozzászoktam, vagy az Íz ingerküszömöm változott, vagy azért mert már más, jobb ízeket használok, nem tudom. Viszont van egy olyan érzésem, hogy ha nem szokunk hozzá pl az építőshöz és pod-hoz próbáljuk összehasonlítani, akkor könnyen elégedetlenek lehetünk ezzel.

Jó cucc ez nagyon, próbáltam többfajta építést és szerintem a TH, torokkaparás jelentősen inkább nikotin mennyiség csökkentéssel orvosolható :slight_smile: Kísérletezni kell ezzel a tankkal és akkor biztosan jó lesz, jó TH-val, ízekkel :slight_smile:

2 kedvelés

Köszönöm a részletes írásod.Lesz időm én is rákattanok a témára.6- is nikotinnal lehet kicsit sok.A gyári Ni80 tekerés nagyon jó volt ízben.

én a héten fogom tesztelni először az Ni80at…allergia, íz, izzítás gyorsaság szempontokból.

@Zsolt68 Én a héten próbáltam ki ezt a párosítást bishop-ban singleben.
Meglepően jó volt :grin:

Ez a vatta eléggé “svájci bicska” … ár/érték arányban szerintem szuper

1 kedvelés

Szerintem ebbe a tankba sok a 6 mg-os nikotin. Sose gondoltam volna előtte, hogy ilyet megállapítok egy tankról, de szerintem ez eléggé TH-s és inkább 3 mg környékére jó :slight_smile: @Vaperina_Kinga , te milyen nikotinnal használtad, emlékszel még rá?

Akkoriban már csak 3-4mg-ost szívtam, úgy rémlik. :thinking: Igazad van TH ügyileg, nekem koppra le kellett tennem a tekerést. :slightly_smiling_face: