Ehpro true

Ez egy nagyon jó kis tank :slight_smile: Jó kis műszer, szép a kidolgozása, a részletekben, csavar lefogatókban, mindenben :slight_smile: Atmos Lab piros almást töltöttem bele először, 4,5 mg nic-el. Én ugyan kanthal huzallal, cotton clouds vattával, de nagyon jól adja ezt az ízt :slight_smile: Valóban elég TH-s, ami nekem jó :slight_smile: Nekem nem kapar, inkább érzem az analóg hatást :slight_smile: Nagyon jó, nem kell 10mp-es szívás, elég 3-4 :slight_smile: Eléggé letoltam a tekerést. Rémlene, hogy így jobb az íz, de kevesebb a TH. Na hát ennél nem kevés a TH így sem és jó íze van. Szerintem annyira nem lehet kényes a tekerésre, vattázásra, bár keveslem a 7 menetet összenyomott tekeréssel. Eléggé szűk a levegőnek a hely, nem is tudom a legkisebb levegőnyíláson használni :slight_smile: Érdekes, hogy ha nem tüdőzöm le csak úgy kifújom, alig fújok ki gőzt, nincs sűrű, sok gőze, de valamiért tök jó így. :slight_smile: Biztos ezért írja a szerző, hogy nagyon kaparós. Elég nic koncentrált lehet a kevés gőz miatt. Ezt meg tudja valaki magyarázni? A töltése fura, kényelmes, hogy semmit nem kell leszedni. Jó nagyon ilyen szempontból. Olyan nyílása van mint Ares2-nek, de úgy tűnik, mintha biztos mellé fog menni a leves, törölgetni kell stb, nem fér bele a flakon csőre. Viszont ilyen nem történt, stabilan cseppmentesen tudom tölteni. :slight_smile:

Kösz a véleményeket, infókat :slight_smile:

Helyesbítek. Átraktam a tankot egy másik modra. A tekergetéstől nyitva maradt a levesbeöntő nyílás. Nem folyt meg a tank, de megjött a sok gőz… Lecsökkent a TH… Elzártam, utána folyamatosan csökkent… Sőt kezdett égni a vatta. Kicsit kinyitottam a beöntőt és egyből jó lett. Erre vélemény? Én arra tippelnék, hogy 2,5 helyett elég lenne a 2-es mag is, kevesebb vatta, és hosszabb tekercs… Széthúzott tekerés? De jó ez a tank olyan szempontból, hogy nagyon észrevehető hatása van annak, hogy hogy tekerjük, vattázzuk, stb :slight_smile: Na erre azt mondom, hogy lehet kísérletezni, hogy mit hogy :slight_smile: Észre venni a külömbséget :slight_smile:

1 kedvelés