Egyszerűen nagyszerű! Vagy mégsem? THC Tauren Elite Pro élménybeszámoló

Az biztos. Én mostanában az ilyen típusú tankokba a BP vattát rakom. Az nem túl sűrű, a kis lyukba is könnyű bepasszintani :sweat_smile:

Pontosan így kell vattázni a pioneer rta-t is… vállak nélkül…:smiley:

1 kedvelés

Igen, valszeg ott égett belém :rofl:

2 kedvelés

Akkor ahogy ígértem egy vattázás, ahogy én szoktam.
Drótot nem kell nézni, leégetett használt, most csak a vatta cserélődött.

Kicsit hosszabb lett a szokásosnál, de még elmegy. Általában egy fél mm mindtkét oldalról még leugrik, de most rosszul mértem fel a terepet :grinning:

Szóval még ennyire se kell kilógjon alul:

És áztatás után:

Csapott vállú gizda gyerek :sweat_smile:

6 kedvelés

hát, hogy néz ki az a coil :grin: gyanítom megrángatta kivételkor az régi vatta :thinking: bár ha így is hozza az elvártat akkor jó az úgy

Meg, de hozza, amit kell, ízben gőzben nincs különbség. Csak ronda :sweat_smile:

én elszoktam vágni a cserélendő vattát a coil mellett és úgy húzom ki a másik oldalról…így a 28ga-t sem mozdítja el

Nekem se sokkal szebbek a Claptonok pl
:grin:De mindig OK mind.
Uncsi is…:roll_eyes:

Most, hogy már két tekerésen és négy vattacserén túl vagyok az Elit Pro-ban azt kell mondanom, hogy ez bizony egy cseppet sem folyik se így, se úgy. Egyszer fűztem @Vaperina_Kinga ajánlásával hosszúra, teljesen jó volt, de háromszor csak szintbe vágtam és így szerintem a legjobb. Nem folyik (pedig táskában is vittem melóba véletlenül fejjel lefelé), nem szörcsög és egész jó íze van. BP Mods vattával legalább is ez a tapasztalatom. Valahogy azonban ez sem az az MTL szint, amire gondol az ember egy ilyen kazáról, tényleg finom, de jobbra számítottam. Vagy én cseszek el valamit, bár akkor nem tudom, hogy mit…

Ebbe Cotton Cloud’s vattát tettem, mert a levezetés megszorítja a vattát úgy, hogy ízvesztés lesz. Nekem ebbe nem passzoltak a tömör vatták, ezért is engedtem le teljesen. Ha a BP Mods nem csúszik fel, az pont azért van, mert nagyon fogja a levezetés. Esetleg picit ritkítsd meg, csak akkor érjen le az aljáig. Egyéb problémám nem volt vele, csak ez. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Egyébként ez bár szubjektív, de van ennél izesebb tank a piacon… Ennek ellenére nem rossz. :blush:

3 kedvelés

Fórumtárstól vettem itt az oldalon. Ő is feljebb lépett úgyhogy tudtam, hogy nem ez a csúcs :smiley: Már annyi mindent vettem megint, hogy meg kell várnom a jövő hónapot, aztán körülnézek MTL terén. Ajánlásokat szívesen vennék, mert mint tudod, eddig csak DL-eztem.

1 kedvelés

Ha bírod a szűk MTL-t, akkor mindenképp Expromizert javaslok. V5 még van a piacon, szerintem nagyon ízes, és gőzben sincs hiány. Illetve még a Bishop ami hozza ezt a szintet. Dwarv-ot számomra lehagyták a kanyarban. :sweat_smile:

3 kedvelés

Rákeresek, köszönöm szépen! :heart:

Én már azt hittem hogy mindenkinek volt-van Bishop-ja :joy::joy::joy:

Szerinted? Most kezdtem az MTL-t, azt se tudtam, hogy létezik ilyen :joy:

Hát akkor sok sikert, jó lesz az :wink:

2 kedvelés

Felöntöttem az Elit-et a két hete érő medvecukor liquiddel. Én kevertem 15%-ban. Nagyon jó illata van, de az íze az valami katasztrófa. Valahol érezni benne a bocskorszíjat, de a fő vonal egy megnevezhetetlen valami, aminek még a gőze is büdös. 30ml ment a lefolyóba. Persze moshattam ki a kazánt, de ha már így alakult próbaképp nem a BP Mods-al, hanem eredeti, hamisítatlan Muji vattával fűztem. Régóta örizgetem azt a kb. 200 darabot, lapokban van, ebből vágtam bele egy csíkot. Azt kell mondjam, hogy ebben a kazánban ronggyá verte nálam a BP-t. Végre olyan íze van a liquidnek, mint amit beleöntöttem (most épp egy Dinner Lady görögdinnyét). Még csak arra sem kellet várni, hogy betörjön a vatta, egyből finom volt. Bár még mindig ott járok, hogy lehetne ettől is finomabb, de nem tudom, hogy azt valaha sikerül e kicsikarnom belőle. Minden esetre ez már az egész jó kategória az eddigiekhez képest.
És még jól is mutat a kis Lite80-on :slight_smile:

5 kedvelés

Ezt örömmel olvasom. :slightly_smiling_face: Nekem a muji túl sprőd, a BP Mods vattának viszont sok a betörési ideje. De egy idő után viszont hozza amit kell. Muji meg csak akkor jó, ha az alsó és felső réteget lehúzod róla. Azt a legenda szerint szeretik a kínaiak összefogdosni. Meg az a legvastagabb pontja a vattának. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Így van, a két Szélső lap vastagabb, ezt mindig leszedem.