E-vaper.eu

Igen, nekem is az tetszett igazán. Útközben meg is álltam egyszer fürödni egyet a tengerben. Utána meg szétcsípett a rám száradt só. Elromlott a klíma, ezért úgy éreztem magam, mint egy pácolás alatt lévő sonka, ami ereszti magából a levet.

1 kedvelés

Ha valaki folyton elvágyódik valahova máshova, az nem veszi észre milyen jó ott, ahol most van. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Amíg magyar shopként működtek akkor is nagyon jó áron dolgoztak, korrektek voltak. És most is. Ajánlott shop. Igaz a választék nagyon karcsú de ki lehet fogni.

1 kedvelés

nekem nem tűnik karcsúnak a kínálat…pláne a jelen viszonyok között.

1 kedvelés

Én érdekes példa vagyok…több helyen, több megyében, városban laktam pár éveket…és most sehol sem érzem magam igazán otthon, mint aki gyökértelen :roll_eyes::slightly_smiling_face:

Viszont erre a shopra most ránézek. Nem vettem semmi feleslegeset vagy 8 hete :joy:

2 kedvelés

Van még rózsaszín, barna meg kék Hera. :wink:
A fekete, sárga, meg az àtlátszó már kifogyott.

1 kedvelés

Hát lehet nem egy oldalt nézünk! Szerintem 5-10 féle mod és ugyanennyi Rta nem nevezhető nagy kínálatnak. Főképp úgy, hogy mind kifutó modell. Inkább nevezném egy jobb Outletnek.:thinking:

nekem innen van a hera-m és még pár apróság. Gyorsak megbízhatóak, amit tartanak korrekt áron van :slight_smile:

7 kedvelés