E-pipe használata

Sziasztok!
Érdeklődnek, hogy mi a véleményetek az e-pipe-ról?
Van vkinek tapasztalata, javaslata, ha ilyen jellegű eszközt szeretnék vásárolni?
Köszönettel: Labusz

1 kedvelés

Szia. Görbe pipaszárat tudok tenni akármelyik driptipem helyére, s már nem sok a különbség. Úgyse mutogatom senkinek. Különben gyárttathatnék magamnak akár pipafej alakú stabfa modot. Egyetlen hátránya, hogy a tűzgombot nyomkodhatom magamnak. Amúgy nem hiszem, hogy a gyáriak sokkal többet nyújtanak. Szépek, drágák, mutogathatod, hogy ilyened is van.

3 kedvelés

Való igaz,hogy ez is egy mod+tank,csak pipa formára szabva.Én nemrég rendeltem az Aliexpresszről egy barátomnak ezt.Meglepően jó egyébként.De bármilyen 510 csatis tankot be tudsz rakni,a gyári helyére.
HUF 13,399.63 55%OFF | NEWEST Kamry K1000 Plus E Pipe Kit Electronic Hookah Pen 1100mAh with 4ml K1000 Plus atomizer Max 30W Wooden Design Vapor mod

3 kedvelés

Hát ez iszonyat jól néz ki! Mekkorát lehet ezzel arcozni :smiley:

2 kedvelés

A haveromnak is azért kellett​:grin:De meglepően jól szuperál,és nem is kelt gagyi hatást.

1 kedvelés

És persze ebből is vannak komolyabb cuccok.

Engem esetleg ez érdekelhet erről a oldalról: https://www.tisvapo.it/prodotto/pipa-blend-aroma-cyber-flavour/
“Kiváló egész napos dohány, nagyon enyhe gyümölcsös jegyekkel, egész nap jól bírja, és soha nem fárad.”

1 kedvelés

Mostani euro árfolyam mellett ezek tényleg igencsak húzósak

2 kedvelés

Sajnos begyűrűzik ez a magyar shopokba is előbb-utóbb.Minden importból származik ebben a műfajban.

A dollár is utólérte az Eurot​:slightly_frowning_face:

Kaptam a csomagomban én is egy igazi vapepipaszárat. Köszönöm annak, aki küldte!

2 kedvelés

Majdnem azt hittem, hogy mini csőkulcs :grin: ezen jön is th meg íz, vagy inkább vagány?

Jön azon minden, a gond inkább az, hogy így nem zsebbarát a szett. Inkább csak itthon teszem rá épp arra, amelyiket szeretném megkóstolni kissé hűvösebben. Néha épp a túl forró gőz intézi el a szájpadlást láncslukkoláskor. Azután sincs sok íz gyógyulásig. Az eredeti driptipet is úgy kell elrakni, hogy el ne vesszen. Ebből meg csak ez az egy darab van.

2 kedvelés

Mindent a dobozába,és akkor megmarad :blush:

2 kedvelés