Dvarw mtl fl 22 keresi a "párját" ;-)

Kezdek aggódni,hogy konkrét like számolgatás helyett offolás lesz! Pedig azt nem szoktunk! Sosem volt még olyan! :joy:

Akkor majd cetlik és kalapból fogok húzni vasárnap :laughing:

1 kedvelés

Nem tudom mennyit szeretnél rákölteni,de ha ebben a sorrendben megvennéd? Polcon elférnek! :wink:

1 kedvelés

Prime klónt van egy eladó az aprón. Ja, már nincs, mert megvettem. :grin:

1 kedvelés

Vicc nélkül. Nem rég a Hussar márkáról olvastam nagyon jókat. Itt az oldalon még nem jött szembe.

1 kedvelés

Ahogy néztem, a versenyzők 20e Ft körül mozognak és még nem tudom, hogy klon, vagy eredeti legyen. Az eredeti törpe klón tesója, majdnem teljesen az eredeti

Ha megjön, kölcsön adom, akkor nem zsákba tank.

1 kedvelés

Klónt NE!!! Csak ha már nincs miből enni!

4 kedvelés

Ha tudnád hogy egy volt eladó és mégis mind a ketten vettünk :grin::grin::wink::roll_eyes:

Off-olom a topic-ot én is.

Végül is azért gőzölök, hogy kevésbé legyen káros az egészségemre és ezek szerint azért is, hogy a gatyámat is erre költsem :laughing:

Project x van a háznál. Nem rossz, csak néha lábrázást kapok az egyedi megoldásaitól :grin:. De annyira azért jó, hogy ne adjam el. Csak inkább itthoni tank.

3 kedvelés

Psszt, lájkolás van. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Már úgy érzem b@szhatom :laughing: :laughing: :laughing:

1 kedvelés

Nincs a listán úgyhogy nem tudom szivecskezni de csatlakoznék Evához és kayfun prime ot illetve byka v9 et mondanék. A b3 ra viszont szomorú szívvel egy nemet :pensive: voksolok

Nem egyszerű a Hussar volt egy pár darabom mtl-t nagyon nehéz be szerezni jó minőség az íze nekem annyira nem jött be.

Én bele vinnék egy ,félig új irányt :slight_smile:
Kayfun Lite Plus helyett én elgondolkodnék
egy Kayfun X-en. Ez egy újabb “felturbózott”
Kayfun Lite, mondjuk ez szerintem neked lenne
az első a vaperínán. (Ha csak @Janos_Groszeibl -nek nincs suttyomban :slight_smile: )

Tisztelettel

1 kedvelés

Én nem ajánlom :grin:nem hoz többet,csak a feltöltése jobb :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na, csak nem? :rofl:

Ezt kifejtenéd, ha szépen meg kérlek.

Ha nem hoz többet, viszont nem rosszabb akkor
miért nem? Ha nem “gyárit” vesz, az árban a különbség elhanyagolható.
Tényleg minden féle kötözködés nélkül, érdekelne a véleményed.

Tisztelettel

Kíváncsi voltam vettem egy klónt,de nem győzött meg.
Kipróbáltam minden fajta levessel de egyiknél sem volt az a kiemelkedően finom íz amit “megszoktam”
Persze ez csak az én véleményem !