Dvarw kíváncsiság!

Sziasztok!! Többetek tanácsára hallgatva az első mtl rta szettem egy Elaf istik poco plusz és egy Dvarw mtl fl kazán lett. De elsőre úgy döntöttem kéz alatt vásárlok hátha nem jön be. Nagyon jó a gép és a tank is! Csak még nekem kell gyakorolnom!! Csak puszta kíváncsiságból szeretném megkérdezni tőletek ,hogyan lehet megállapítani, eredeti kazánt vettem vagy clont?? Tényleg csak puszta kíváncsiság mert megvagyok elégedve a termékkel is és az árával is!! Csak ő nem mondta én meg nem kérdeztem!

3 kedvelés

Eredeti Dvarw sacc 30-40 ezer
Klón 7-12 ezer.
Ez a legelső támpont.

khw oldalán letudod kérdezni a széria számot

3 kedvelés

Igen de írtam kéz alatt vettem, gondolom úgy nem annyi.

Nem, de használtan sem adják el csak a tankot szólóban sem 25 alatt. Amúgy a klónokon gyakran egyforma tîpus-szériaszám van, arról olvastam már.

ha a szériaszám egyezik a papir dobozon lévő számmal akkor a deck alsó része eredeti… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Azt hittem nagy eltérés van!! Mer nagyon tetszik!!

Pont egy olyan tankról van szó, ami klón verzióban is elég jól sikerült…leszámítva a gumigyűrűket.
(Abból meg vehetsz eredetit bele).

A klón műanyag dobozkában szokott lenni, szériaszám nincs a dobozon.

(Maximum az, hogy 19 USD :grin:)

Nem kaptam papír dobozt!

akkor klón

3 kedvelés

Akkor az,nem baj!! Csak a Gözleparaszt videóját néztem, ott mutatta , hogy mind a kettő egyforma műagyag dobozban jőtt az eredeti és a klon is!! Csak a klonon nem volt gravírozás!

1 kedvelés

Szia! Ha Fl-ről beszélünk akkor alsó hangon a dobozon kell lennie egy szériaszámos, vonalkódos öntapadós eredetiség zárjegynek. Ha nem is kívül de belűl mindenképp. Sokan leveszik és beteszik a dobozba. És az itt feltűntetett sorozatszámnak egyeznie kell a deck aljába gravírozott számmal. Plusz ha szétszeded a decket a felső rész aljába is bele van gravírozva. Ha ezek passzolnak akkor jó vagy!

4 kedvelés

az a régi nem az FL…és az 1-es szérián se volt gravírozás…

2 kedvelés

Khm,khm :joy:
Ha dobsz egy fotót az aljáról esetleg,akkor már meg is tudjuk szakérteni :grin:

Sajna akor 98%-ba nem eredeti! Az FL már mindegyik papírdobozos. De a V1 utolsó széria és V2 műanyagdobozán is már ez a vonalkódos eredetiség cimke található!

3 kedvelés

Megpróbálom, csak ahhoz egy kis idő kell.


ha jól tudom 1000-renként ugrik a széria szám…

3 kedvelés

Sajnálom,ez klón.
Nem ment el 1000 ig a sorszám.
Nincs ezzel semmi baj ha neked megfelel,akkor tanulni tökéletes kis kazán.

4 kedvelés

Nem baj!! Köszönöm szépen!! Én így is örülök neki!!

3 kedvelés