Dead rabbit v3 vagy fat rabbit?

Sziasztok! Kazánvásárlás előtt állok és kíváncsi lennék a véleményeitekre tapasztalaitokra hogy melyik rta-t is lenne érdemes megvenni most leginkább az ízre mennék, de ez a 2 kazán régóta bántja a fantáziám de azért mind 2re nem ruháznék be :smile:

1 kedvelés

Fat Rabbit nekem bevált nagyon,single/dual,sok levegőállítási lehetőség.Íz/gőz kiváló,legalábbis nekem. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én a DR V3-ról tudok véleményt mondani,nekem az is van,és gőzben,ízben nagyon betyáros kazán!Folyni biztosan nem fog mivel felső levegőzésű!Épiteni baromi egyszerű,a levegőzése baromi széles határok között állítható és szerintem jól is néz ki,bár ez szubjektív!Én dualban használom 0,3 ohm ellenálásnál 45watton,de nagyon perfekt!Remélem tudtam segíteni! :slightly_smiling_face: :+1: :dash:

5 kedvelés

Hát idáig 1-1 :smile: mind 2 kazánról azt hallottam hogy nagyon jók azt a tudom hogy a kövér nyúl kicsit körülményesebb odafigyelősebb kicsit sűrűbb liquid kell bele de hétvégéig míg elmegyek Szlovákiába valahogy eldöntöm :smile: köszönöm addig is a segítségeket!

5 kedvelés

Szia Dead Rabbit v3-at hasznalok kb egy hete
2 ev utan az elso RTA-m 4-5 epitesre mar sikerult is tokeletesre csinalni es hat a h45 pod utan mar rendesen tul intenzivek szemomra az izek benne :rofl: szerintem egy nagyon jo RTA 0.62 es wotofo coillal hasznalom dualban es cotton bacon prime- vattavalszerintem tokeletes izben es gozben is szo szerint levegot lehet rajta venni olyan tág teljesen kinyitva :smiley:

3 kedvelés

Végül maradt a drv3 az több likeot kapott :joy: és nem csalódtam… nagyon kellemes erőteljes ízeket ad nagyon jó levegőzéssel és még megleptem magam egy helheimmel az meg a másik nagyon kellemes ízekkel rendelkező rdta hatalmas levegőzéssel mind 2t nyugodt szívvel tudom ajánlani minden kedves gőzlérnek :grin::dash:

5 kedvelés