Drótok harca

Szia, Zeus-okat is használok. A1 huzal van most csak itthon, de nincs is vele semmi bajom. Én is kb 0,6-0,7 ohm körülire építem a Zeusokba single-be, de én 45-50W körül használom.Smart mód bekapcsolva 0,64 ohm-nál 32W-ra állítja be, levegőzés kb 1/3-ig nyitva. Így nem jó. Ha még jobban elzárom a levegőt akkor sem, max ha nem 9:1 keverési arányt használnék, hanem több aromát tennék a liquidbe. Viszont 1/3 levegőnél és 50W-on már megvan a jóság.VW módban normál előizzításnál.
Viszont hard előmelegítéssel még jobb. Az az igazság, hogy a legjobb ízeket 0,15 ohm-on értem el SS huzallal 50-55W-on hajtva fél alatti levegőnyitásnál. Zeusnál nagyon függ még a driptiptől is az eredmény. Én a magasabbakat kedvelem, mert nem szeretem a fémet szopogatni. Szóval biztosan lehet a Zeus-t is 1 ohm körüli coillal használni, de nálam ez a 0,6-0,7 a határ és itt sem sokat nyerek az aksik tekintetében.PErsze a magasabb ellenállásnál takarékosabb is, a 0,15-nél 3x-ra el lehet szívni simán egy tankot. Vattázás: erről most nem tudok írni, mert azt elfelejtettem, hogy melyikben milyen van. Én azt mondom, hogy árban semmit nem nyer az ember, ha egy Zeust szeretne mtl tanknak használni, max ízben veszít. Ezért értelmét sem látom. Nálam volt BRSKR V2 és hellvape md is, egyik sem győzött meg. Ez jórészt az én hibám lehet, mert nem is szántam rá az időt, hogy kikísérletezzem mi is lenne a legjobb építés ezekbe,de szerintem aki mtl-ezne az vegyen mtl tankot. Zeus végképp nem erre való, vagy csak én nem jöttem rá mi a titka? Őszinte leszek:szerintem elég egy vaper módot is kitapasztalni, még az is hónapok, vagy évek, főleg ha nem csak egy féle tankot használ az ember. Sok sikert, ha kísérleteznél és ha lesz valamilyen tuti recepted, akkor légy szíves értesíts róla, mert egy próbát megérhet az építése.
Ja a modok: vaporesso switcher-ek.

5 kedvelés