Dohányos+kókuszos aroma kerestetik!

Sziasztok!

Valami jóféle kókuszos dohányos longfill-t vagy aromát keresek. Ha van valakinek tapasztalata ilyenekkel akkor adjon légyszi ötletet! :blush:

Eddig csak az Infamous Liqonic Coconut Tobacco aromát próbáltam 10%-ban keverve 70/30 Vg/Pg alappal 8-as erősséggel MTL-ben, de nekem nagyon karcos volt benne a kókusz. Mint amikor a kókuszos keksz kicsit odakap a sütőben :sweat_smile:

Valami édesebb/krémesebb/lágyabb kókusz ízt keresek dohánnyal.

Köszi előre is a segítséget!

2 kedvelés

Ripe vapes VCT Coconut

4 kedvelés

Jól hangzik :wink:

3 kedvelés

Ami még kókuszos, és jó is volt:
Liquidhall Pompei, ez állítólag dohányos is, de szerintem 0 dohány, kv-kókusz, annak viszont finom(mindig tartok belőle)
Vape Institute Mr.Viggo - ez kókusz-mogyoró, dohánymentes
A jó kókusz is elég ritkaság :pensive:

4 kedvelés

La Tabaccheria - Harmonium. Desszert dohány kategória, van benne kókusz is, de nem az a meghatárózó íz. Pont tegnap írtam róla véleményt, olvasd el!
:slightly_smiling_face: Az aroma változat vatta és tekerés gyilkos!

5 kedvelés

Én @Deepfreeze -től nyúltam egyszer az adams vape coconut octanet, kellemes kis cucc.

5 kedvelés

Szeva… akkor ha jól értelek az infamousnél nem annyira édes "mű"a kókusz?!Nekem pont az a bajom àltalában,hogy a kókusz nem csonthéjasként jelenik meg legtöbbször hanem "kókuszrúdként"agyoncukrozva…Mert ugye a kókusz az igazira gondolok az minden csak nem édes.

1 kedvelés

Igen. Nekem kicsit olyan odaégett karcos kókusz íze van. Én pont valami édesebbet keresek :slight_smile:

1 kedvelés

Oké oké…de az összeégett jelzővel kavarsz meg​:rofl:Mert az nàlam azt jelenti,hogy szar…Az?

1 kedvelés

Egyáltalán nem. Igazából jónak mondanám de nem olyan mint amit kerestem.
A felét kevertem be a 10ml-nek és az el is fogyott hamar.

3 kedvelés

Értem​:slightly_smiling_face: köszönöm ma megrendeltem.Ne legyen édes nekem ennyi lenne a fontos…de kivàncsi vagyok rá nagyon.A parliament nagyon finom a sorozatból nekem legalábbis…most azt szîvom

1 kedvelés

Akkor neked La Tabaccheria,Blendfeel stb ilyeneket kellene nézned :smiling_face:

3 kedvelés

Ja…ja…nézek én mindent is​:rofl:Hat éve keresem a tutit​:rofl:Valami azt súgja ,hogy ez pont ugyanîgy lesz hatb3v múlva is​:rofl:

3 kedvelés

Tudod…? Amikor szîvok egy liqvidet ami tulajdonképpen annyira ízlik,hogy szinte màr eszem…van bekeverve úgy 500 mili ami érik…és eközben egy webshop kînàlatát böngészem mondvàn,hogy kellene találni valami jó îzt​:rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Parliament a best of nálam :smiley:

2 kedvelés

Zseniálisan eltalàlt îz.Folyamatosan vàltozik jó értelemben.

2 kedvelés

Tervezem majd a következő rendelésnél kipróbálni ennek termékcsaládnak a többi dohányos ízét is. Sok jót hallottam róluk is.

2 kedvelés

Én speciel kezdek infamous rajongó lenni​:rofl:Marshall,skandal,Gold MZ,stb…jók!

1 kedvelés

Tényleg a Marshall. Azt is próbáltam és nagyon bejött. :smiley:

Ez a kettő alap lesz a kövi rendelésnél is :smiley:

2 kedvelés

A csokis dohànyosàt akarom megkostólni.Ezt a kombót régóta vadàszom .Étcsokis nem édes dohànnyal…

3 kedvelés