Dohányos aroma

Nekem most fog lassan megérni a Latakia Gran Riserva. Eredetileg az eredeti ütősebbet akartam, de az pont nem volt, szóval maradt a gourmet változat :slight_smile:
Kíváncsi vagyok ez a verzió milyen, eddig mindig valamilyen keverékben szíttam a latakiát. Lehet ma bele is öntöm valamelyik tankba.

3 kedvelés

Kiváncsi vagyok rá,hogy milyen.Egyébként azokban a keverékekben,amiket én kóstoltam a latakia volt a domináns.Nem is hiszem,hogy bármi el tudná nyomni​:grin:

2 kedvelés

Van 1 ilyen érzésem nekem is :sweat_smile:

1 kedvelés

Ez igy 18 mg/ml nikotin - t jelent… Kérdezném h, honnan szereztek be ilyen arányú alaplevet? Vagy ti keveritek ilyenre?

1 kedvelés

Tegnap rákóstóltam erre az egy hónapos anyagra.Olyan bukéja van,hogy hanyatt estem tőle​:grin:

5 kedvelés

Hali @Robertino_daf, én innen! :wink:

3 kedvelés

Tudtok nekem mondani csokis (ét) jellegű dohányos aromát? Maximum pici vanília, vagy semmi más.
Hasonlót, mint aminek érzem az InDividual Indian-t.
Mert én azt étcsokis szivardohánynak érzem, pici vaníliával. De nem édes csak kicsit, és ez jó.
Sima étcsoki aroma létezik? Az is egy megoldás lehet.

Discovery Black Sails: erre is sor került. Nem is olyan rossz :+1:fűszeres, háttérben valami gyenge ánizs és egyéb lopakodó felhangok. NET, natural extracted tobacco, tehát dohánykivonatosnak írják. Az illata harsányabb, szíváskor szelidül.
Egy Kentucky, vagy Virginia jellegű alap, némi fűszerrel. Lehet egész napos.
Th-ja kevesebb, mint az átlagos kivonatoknak.

Mint a napokban tesztelt Old Captaint (ami még erősebb, de javult azóta), ezt sem javaslom a néhol feltüntetett 10, 15 százalékban adagolni.
A Black Sails-nek kiváló a 6 %.
(Az Old Captain-nek 4-et javalok, mert intenzív rumosdiós szivar íz)

1 kedvelés