Dohány ízű eliquid

Sziasztok!
Nem régóta(1 hónapja kb.) használok e-cigit. 24 évig cigiztem(arany marlboro), aztán 1,5 évig Iqost használtam(kevés ideig Heetsel, de az ocsmány, majd Uniccoval, de már az is ocsmány lett sajnos). Próbálgatom az ízeket. A gyümölcsösök nagyon bejönnek, főleg a nagyon édesek pici mentollal, de jó lenne néha kis semleges íz is. Vettem Tobgun black és Barly black dohány ízű liquidet. Ezek nagyon bejöttek, főleg a Barly black, de pici kiszerelésben vannak és így drágák. Tudtok ezekhez hasonló aromát ajánlani keveréshez?
Köszönöm szépen!
Kriszti

2 kedvelés

Sajnos nem ismerem a fent nevezett aromákat, de ha gazdaságos és minőségi dohány íz a cél, nálam (is) nagyon bevált a Journey Discovery dohány sorozata. 10ml-ből 3x120ml finom leves lesz és ebböl is nagy kedvenc:

Érdemes végig böngészni valamennyit, idáig bármelyik kompoziciót próbáltam, nem okozott csalódást.

Kiegészítés:
Közben megnéztem a Barly Black aromát és rájöttem, hogy az kész nikotinos liquid. A Discovery viszont csak(!) aroma, ehhez még külön nikotinos alaplevet kell keverned.

4 kedvelés

Szia Kriszti!

Ha a desszert dohány is mehet, akkor…

https://www.aromaparadise.hu/journey-classic-grampas-cream-24ml-aroma?keyword=grampa

3 kedvelés

Szia!
Nem annyira semleges, de abszolút finom volt (pedig nem éppen ezen a vonalon mozgok), a régi Maya szivarkára emlékeztetett az íze. :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm, megnézem. Mindenesetre a desszert csak jó lehet​:grin::grin::grin:

Igen, kész keverék és ahhoz nagyon drága. Megnézem, amit ajánlottál.
Köszi szépen​:blush:

1 kedvelés

Szivarkát sosem szívtam, nem tudom, milyen​:blush:
Köszi a tippet!

1 kedvelés

Szia
Ha szereted a wisky és bourbon ízeket a dohány mellé,
akkor ajánlom figyelmedbe…
Nagyon finom cucc​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés