DIYSTER Pinkster

301197348_5602978276428620_8238909375596407996_n
DIYSTER Pinkster
Kiszerelés: 10ml aroma
Gyártó: Anglia
Setup: Single DL RTA, 27w, 70VG/30PG, 15%-os keverés
Újra támadnak a kis szörnyek ( legalábbis nálam) prémium kidolgozásal és ízekkel. Régebben már írtam a Lemonster kis szörny-röl, ami igen jó ízeket hozott. Ebben az aromában most egy málnás, napolyis ízesítésű desszert ízt kostolhatunk meg. Kíváncsian vártam ezt az aromát mivel nagyon szeretem a málnás ízeket. Illata mint a málnás nápolyi, szinte kèreti magát a gőzölèsre. Beszivaskor a ropogós nápolyi majd kifújáskor már a málnával tér vissza amivel parádés ízeket okoz a szadban. És, el is mondtam mindent :grin::grin:. Ennyi az egész, nincs mellé beszèlès ez bizony az, ami le van írva. A nápolyi édeskés desszert íze viszi végig a gőzt, a málna pedig egy kellemes mellék izesitest ad neki. Az arányok nagyon el vannak találva, az ízek erőteljesek és szépen támogatják egymást. Enyhén édeskés íz, amit szintén jól eltalátak. Eredeti ízvilágú érzést kelt a gőzőlni vágyó desszert rajongóknál. Engem magával ragadott ez a kis piros szörnyike, mind a parádés ízével és a kinèzetèvel. A kínálatában nyolc fèle kis szörny közül lehet választani, különböző színekben és ízekben, érdemes belőlük kipróbálni egy két darabot.

4 kedvelés

Előző rendelésemben pont benne volt ez is és tényleg hozza a leírtakat bár én érzek benne egy kis vaníliát ami miatt annyira nem kedvenc. Asszonynak viszont nagyon bejön :grin:

2 kedvelés