Discovery Old Captain, hogyis mondjam: a szappan finomabb

Egyszer egyhúzásra benyomtam a 2 dekás portoricot, rá egy korsó sört. 15 perc múlva nem láttam.

5 kedvelés

Akkor várok.

4 kedvelés

Az… Mérték a vödör, tartózkodás az asztal alatt :sweat_smile:
Előfordult néha

5 kedvelés

Most láttam ezt a hozzászólást, nekem is volt szerencsém ehhez a kombóhoz, akkor először életemben fekete színű volt a róka :smiley: Azóta a nevétől is kiráz a hideg :smiley:

3 kedvelés

Discovery-ből vettem egy Parliament-et, longfill-t, kísérletezem mostanában dohányos ízekkel is, hát… A régi noname “dohányos” ízekre SEM emlékeztet, gyakorlatilag meg sem tudom mondani milyen ízű… Elvileg dohány és mogyoró, de a dohányból még talán valamit, mogyoró meg sehol. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá… :slight_smile:

2 kedvelés

A Parliament nálam 6 hét után volt jó (akkor még nem ismertem a kivonatosokat…). Utána volt is egy markánsabb íze. Átszokáshoz remek volt.
Viszont 3-4 hónapos korában (agyonütnek de leírom​:joy:) elkezdett laposodni és kukoricásodni az íze.
Én mondjuk MTL setupban használtam, 18-25 Watton. 18-as nickkel. 30 vg/70 pg alappal…

7 kedvelés

Nekem elég…khmmm…hisztérikus a kapcsolatom a gyártó leveseivel. A szuperkoncentrátumok jöhetnek bármikor, 1,5-3% között keverve, a megfelelő időt kivárva fincsi dolgok lesznek. A Journey longfillek viszont szerintem utcahosszal vezetik a “legtöbb kidobott keverés” sok-sok éves versenyét, pedig azért erős mezőnyben indultak a hosszú évek alatt :joy: Egyszerűen nem vagyunk összehangolódva a longfillekel, volt, aminek a feléig kitartóan elküzdöttem magam, volt ami az első 6-8ml után lefolyó/ajándék lett, de nagy általánosságban csalódás a végeredmény. SC meg van itthon minimum 8-10db betárazva, a napi létezés része lett(én mindig a :corn: mentes változatot veszem :grin:)

7 kedvelés

Ha akarsz jobb Parliamentet, azt is megteheted hogy erősebbre kevered be.
Ha beért, és nem fogy rohamosan, hűtő → megakadályozza a corning hatást :heart:

Ha kell valami régi és odabaxós szintetikus, akkor Inawera PYRAMID :wink::joy: 35 nm-ig hatásos.

3 kedvelés

A címhez is szólva: nekem az Old Captain szörnyű volt. De userhiba miatt is, bátran bekevertem 5 százalékkal, pedig szerintem a 2 is sok.
Egy édes, sütőrumos, kollégista emlékeket idéző kutya valamit kaptam.
Ha van annyi eszem, hogy 2 százalékkal indítok, akkor talán… (talán később dobom ki :roll_eyes::thinking:a taccsot)

6 kedvelés

MTL-ben tolom én is, kifejezetten a dohányos ízek miatt vettem kazánokat. 50/50, 3mg. Lehet félrerakom még pár hétre.

4 kedvelés

Sajnos nekem is kezd “öntsd a mosogatóba” érzésem lenni vele kapcsolatban, de hát sajnálom :smiley: Az “SC” az mi? :slight_smile:

4 kedvelés

Megjött benne az a “plusz”, utána viszont vagy fogyjon, vagy hűtő.
(A plusz íz nekem Tobacco Symphony+enyhe Mtype hangulatú volt, ez már segített cigi helyett magas Watton).

Saint Clouds :blush:

6 kedvelés

Köszi

4 kedvelés

Erre a kis helyesre gondoltam​:sweat_smile::joy:

6 kedvelés

Mennyi fájdalom egy ilyen picurka fiolában :roll_eyes::joy:

5 kedvelés

Jó,hát​:thinking:super concentrate is lehet :joy:spórolj vele mert nem lesz…már csak longot kaptam.

4 kedvelés


Ezek maradnak csak sajnos.

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.