Dicodes - DANI SBS 18350 QI

Vezeték nélküli töltés…

Erre gondoltam, köszi! És a töltő? Jól olvastam?

1 kedvelés

Benne van a nevében,Q va k I csi :joy:

Nem jó az angolom én úgy értelmeztem benne van a csomagba ha nem veszel egy ilyet a mod tudja venni a töltést…

Aha. Én is így értelmeztem, hogy benne van a csomagban. Ha nincs, tuti nem veszek, cserélem az akksit :woman_shrugging::blush:

1 kedvelés

Nem egy ökör ára… :man_shrugging: Irodai munkára jó ezen tartod a modot így mindig tele az aksi,

Tudom, hogy nem annyira drága, csak feleslegesnek érzem. Van vagy 4 akksi töltöm, egy belőle melohelyen, és van 6db új akksim. Szóval, ha nincs a csomagban, akkor kihagyom

1 kedvelés

Jól van csak sznoboskodni akartam nekem a talicskára nem jó… :slightly_smiling_face:

Ha már…egy kérdés. Az akksinak mennyire jó, ha állandóan vissza tenném a töltőre?
Gondolok itt arra, hogy szívok néhányat, töltő, aztán megint, töltő és így tovább. Az nem árt az akksinak?

3 kedvelés

Ha a dicodes így találta ki akkor megvan oldva a töltés vezérlés…le kapcsol…

1 kedvelés

Látod, elkezdtél itt qizni, meg is halt a buli. :rofl:

Mondjuk az érdekes, ha benne van az árban, nem vall dikódeszékre.

Ezt mondtam amíg meg nem vettem az elsőt! Azóta csak az alma. Kb. ugyan az a különbség a modoknál is. Mondtam magamnak minek Dikod jó az olcsó is. Aha ez is addig igaz míg meg nem veszed az elsőt. Dikod után a DNA is visszalépés. Pedig a budget és DNA között is óriási űr van!

2 kedvelés

Ez így van lehet ragozni de ennyi.

3 kedvelés

Igen lehet ezt ragozni de itt a vége. Pedig az ember szeret spórolni meg okosan beosztani ami van. De hosszútávon meg ha valamit használsz, amire kell és való. Akkor nem biztos, hogy az olcsó a jó!

Az első 5évemben kínai szarokat használtam de jó lett volna már akkor dicodest venni könnyebb lett volna az élet és nyugodt és finom…

4 kedvelés

Egy időben én is elgondolkodtam almás notebookon. Szerencsére előtte volt nálam egy néhány hétig használatra. Jó volt, de nem lettem meggyőzve.
Szóval sokmindenen múlhat, hogy kinek mire mi jön be.

2 kedvelés

Emlékezhettek az én elsőmre,írtam hogy remeg a kezem az enteren,de a sajátommal vertem a csalánt és jó volt :joy:lett :grin:

Perverz :rofl:

Nem tudnál annyit fizetni, hogy almát használjak. :grin:

Mé fizetnék én neked bármennyit is :sweat_smile: