Dicodes - DANI SBS 18350 QI

Te magad írod,hogy nem ismered a Dicodest de azért véleményt nyilvánitasz a modról és olyan emberekről akik használják de őket sem ismered. :man_shrugging:

Ha a kezedbe fogsz egy Dicodest és mondjuk egy Istick Picot (van mindkettő) ugyanazzal a kazánnal,ugyanaz a huzal,vatta ,kevert liquid,hidd el más élmény,finomabb.
Ez nem sznobság,akinek van ugyanezt fogja írni.

De az nem halandó… :slightly_smiling_face:

@Ispy leírta a lényeget,megfordult nála is pár mod mint tudjuk ami a kezére áll mert válogatós :joy:,ő is sokáig ellenkezett mert nem tetszik meg soha meg hasonló,de láss csodát :grin:
(Tuti most sem tetszik neki :joy:de jó ! )

ez így igaz ahogy mondjátok én már csak tudom igaz minim van de le sem rakom​:blush::wink:meg van picom is tényleg teljesen más.

1 kedvelés

ja és ha tehetném csak danikat vennék amióta meg van a narancs minim​:blush::wink:de hát na gyűjteni kell​:grin:mert azért még szeretnék legalább 1 minit meg egy 21700 is​:blush:ja és a kék a kedvenc színem.

És te sem akartad mert nagy meg ilyenek :joy:erre tessék :joy:előbb-utóbb aki megteheti vált,legalább csak azért hogy kipróbálja milyen ,és marad a jobbnál.
Ez csak az én véleményem.

2 kedvelés

Nekem csak a stilus nem tetszik nem sza@rom a pénzt…én érezen magam szarul mert amiért megdolgozom azt erre is költöm.Tele a hócipőm azzal ha az ember valamit vesz vagy venne rögtön jön valaki és HúHáááá ennyibe kerül …és most itt nem csak rá gondolok hanem másokra is…
Bocs ma fáradt vagyok !

Sokszor írtam már……a cigi olcsóbb volt ugye ? Én ezt szoktam kérdezni.:hugs:

2 kedvelés

Ma rendeltem meg egy ultroner alienot, a következő donornak. :sweat_smile:

Volt már ilyenem, de ez a sevo csipp nem jött be, ideje kibelezni egyet.

Maga a mod az szép pláne a stabfa dna

1 kedvelés

Ne tedd ! :flushed: én ezzel a három D-vel kimegyek a világból,bár csak Debrecenbe készülök :joy:
Te meg szereted az olyan forrasztós kalandozásokat :joy::joy::joy:

Nem tüzifa kell. :grin:

Volt egy kék, azon gondolkodtam, de nem veszem meg 44k-ért, hogy kibelezzem.

Viszont formára, fogásra jó kis mod.

Mindenki arra kolti a megkeresett penzet amire akarja. Engem is meg szoltak tavaly, hogy harom motort es quadot csereltem. Es? En dolgoztam meg erte. Hagy csinaljak mar a penzemmel amit akarok. Vagy dugjam a dunyha ala? :grinning::grinning::grinning:

75 font

De mi? :sweat_smile:

Van aki elissza. Van aki gyujti. Kinek mi.

2 kedvelés

Nem mindegy mi ? AAKCIÓS ! :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

ultroner alieno stabfa
Bocs már nincs…pár napja még volt…

Mire ideér lesz az 100 is…

1 kedvelés