Dicodes - DANI SBS 18350 QI

Jó… lehet ez nem Dicodes, hanem Taifun, de nagyon baba rajta a tank, nemde??? :joy:

4 kedvelés

Végre! Annyira nem is lett túlárazva!

1 kedvelés

Nagy szerencsém, hogy nekem nagyon nem tetszik ez a mod, így a tárcám biztonságban van. :upside_down_face:

Ez olyan celeb-mod a 18350-nel…vagy nemtom :thinking:2 slukk közt elejtem, aztán nyomkodom a gombot, és nem pirít.:grin:

Amúgy aranyos meg minden…fejlődnie kellene az akkuk kapacitás-sűrűségének még egy pöppet.

1 kedvelés

Say What Oh Hell No GIF by Robert E Blackmon

Tudatlanul kérdezem: miért jó ezért kiadni ennyi pénzt? Mi az, amitől ez jobb, több, finomabb mint egy másik mod? Komolyan kérdezem, mert én ennyi pénzt biztosan nem adnék érte de lehet, hogy csak azért, mert nem értem a lényeget. :slight_smile:

Nem jó, sőt egyenesen szar érzés. :sweat_smile:

Ennek az árnak kb csak a fele az elektronika, a dicedes egy gyógyszeripari gépek elektronikáját gyártó cég, ezéltal sokkal precizebb motyokat gyártanak. Illetve az anyaghasználatért fizetsz, a megmunkálás minőségéért, a 2 év garanciáért és a valós supportért. Egy ilyen mod tk örök élet meg egy nap.

Ez egy csúcskategóriás készülék, mint mondjuk egy iphone. Azért sem jó kiadni 500k-t…

Ja és minden németeknél készül, azok meg nem dolgoznak olcsón, bár sok kínában bérgyártott highend cuccért kérik el ennek a kétszeresét.

Én személy szerint azért kezdtem el használni, mert a 20-30k-s modok elektronikája nem volt megbízható, nem tudták a megadott teljesítményt folyamatosan szállítani vagy épp nem is tudták egyáltalán (ami az egyik modon 12 watt az a másiknál 15 meg ilyenek).

9 kedvelés

Női retikülbe, férfi zakózsebbe való…lesz rá piac, már csak a gyűjtők miatt is. És 100x inkább ez mint a 350€-os 3/4 21700as csonkított tesója :rofl:
Szerintem

2 kedvelés

Így már értem. Iphone-t sem veszek, több okból sem, úgyhogy szerintem itt is maradok a halandók által megfizethető modoknál. Különböző igényekre különböző termékek. Még jó, hogy mindenki választhat. :slight_smile:

Én is így voltam sokáig, csak aztán meguntam a 15k-s kínai brandeket. Azóta inkább barkácsolok magamnak, mert az olcsó. :sweat_smile:

1 kedvelés

Sajnos, vagy szerencsére egyikünk sem halhatatlan. :blush:

Hosszútávon az olcsóbb modok a drágábbak…sajnos. Mondom ezt úgy, hogy az Iphone tölem csődbe is mehet.

1 kedvelés

Itt azért van minőség és élvezeti érték is de persze mindenki azt vesz és használ amit akar.

2 kedvelés

És ezt csak most tudom meg?

Kitudja, lehet te leszel az első :blush:

En is ezert valtottam Danira. Sok olcso vagy nem olyan olcso kozepkategorias modot vasaroltam. Ha ossze szamolnam amit arra koltottem most nem csak ket danim lenne.

Lehet. Majd a végén elmesélem mi lett. :rofl:

Én azért váltottam, mert meguntam, hogy 5 slukk 5 különböző teljesítménnyel jön érzésre, itt legalább látom hogy áll az akku, és sokkal gyorsabban adja le a teljesítményt. De lehet csak megmagyarázom a lekiismeretemnek. :sweat_smile:

Nekem volt drága és olcsók is…most Dovpo van mert mióta hallottam róla mindig akartam egyet. Aztán 2 is lett, de ez már más sztori :grinning:

Ebben pontosan ez a szép, hogy mindenki azt vesz amit akar :slight_smile:

Az a baj hogy sokan csak azt nézik, mennyiért veszik, és azt kevesen hogy mennyiért tudnak (ha akarnak) kiszállni, vagy esetleg utánna hasonlóra cserélni. Mert míg egy Dicodesnek vagy Iphonenek még használtan is van ára, addig egy

csak “eszmei értékről” beszélhetünk :slight_smile:

Tehát ha valaki jól menedzseli akkor “csak” egyszer fáj, igaz lehet akkor nagyon :slight_smile:

Racionális döntéshez a beszállás mellet a “kiszállást” is kellene néznünk,
csak ilyenkor jönnek az érzelmek, amivel a legnehezebb megküzdeni :slight_smile:

Tisztelettel