Dicodes Dani Micro 21700

Néhány vörös hőségriadó még, és díszítjük a fát :hugs:

3 kedvelés

Csordogálnak már az adatok…
Bájos, kecses, nagy tudású és nem annyira „pasis” mégis 21700 Meg tudja szólítani a Hölgyeket - Férfiakat, szivárványokat és a hezitálókat. Később biztos jön az identitáshoz igazítható szín repertoár. Egyszóval unisex…

5 kedvelés

És elkerülhetőek lennének az alábbi jelenetek :
Egy harmonikus hangulatot sugárzó lágy megvilágítású margitszigeti pad. Kölcsönös kémiával átitatott gőzölős társalgás közben : nincs véletlenül reggelig kölcsönbe egy akksid lemerültem.
Az enyém 18350 nekem 21700-as nem férne bele…

3 kedvelés

…csak sok gyakorlással :joy::roll_eyes:

2 kedvelés

Csak óvatosan mint a sünök násza.

2 kedvelés

Tarzan erős, fúr nagyobbat! :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Dani Tc-ések! Nektek is okoz problémát ebbe a hőségben a referencia fok kalibrálása?

Kazáncsere és terepen dolgozva választhatok 37fok vagy 56fok autóba process…

Majd jönnek mínusz értékek is, ha megvezetem a modot 23 ref. hőfok kizsarolható valahogy, de tüzeléskor 160 C és 5W az eredmény a beállított 215 C 12W helyett. Mit ügyetlenkedek el?
Még jó, hogy nálam voltak a régi podjaim és nem maradtam gőz nélkül.

2 kedvelés

Így kell kalibrálni:
https://vaperina.cc/uploads/short-url/9LGQfTZHkf1ItU9xh6Fayyukirr.pdf
Valamit nem jól csinálsz.

3 kedvelés

Köszönöm ezen már többször átrágtam magam. Kissé a fogalmak mások a Dani Micrónál, de szerintem jól értelmeztem. A gondom a nagy hőség és azt feltételezem, hogy 20C közeli ref. érték közelébe sem jutok, ami alapja lehetne a jó működésnek. Most este hazaérve a némileg hűvösebb lakásba sikerült.

2 kedvelés

Akkor irány Alaszka.

3 kedvelés

Szerinted okozhatja a vázolt problémát az, hogy mondjuk a mod kb.45C kazánt cserélek és nem tudja jól beállítani a ref hőmérsékletet?

2 kedvelés

Ott nem is kéne mod és kazán egy korty rum egy nyalás csokiból és jönne a gőz belőlem…

2 kedvelés

Az simán, szerintem.

3 kedvelés

Próbálj ellenállni a kísértésnek, ne kalibrálj 35-40°C-ban. Nem szokott sikerülni :laughing:
A variwatt pedig mindig kihúz a :poop:ból, ha beüt a katasztrófa. Ni200, titán drótnál meg…hát olyankor baj van

5 kedvelés