Dead Rabbit v2 RTA

Igen, azt az egy akkumulátoros mod miatt írtam! Ami egyébként egy szuper jó mod, de egy akksi kevés a duál tankokhoz. Nem mellesleg én építettem a Zeus X-be és a holtt nyúl V3-ba is 4mm-es tekerést. A Zeusban nem okozott csalódást, szar nem volt, de jó sem. A Dead Rabbit viszont nagyon jól szuperállam vele! A hatalmas levegőzésnek köszönhetően a 0,228-as tekerés igazán jól működik benne, pedig maradt hely a kémény mellett nem is kevés. Ha nem a szokásos 3mm-es tekerést akarja az ember hajtani hanem nagyobbat akkor nem feltétlenül szar! Ezt kipróbáltam a Screamer RDÁ-ban is, és igen jól működik, de hiába nő az ellenállás a megnövekedett fémtömeg miatt ugyanúgy elkéri a teljesítményt, tehát semmivel sincs az ember közelebb ahhoz, hogy egy munkanapot egyetlen akksi végigtoljon egy DL eszközzel. Egy egy akksis mecha otthonra jó lehet egy RDA rá aztán lehet játszani, de arra, hogy egy napot kihúzzon az akksi mindenképpen duál mod vagy single tank! De véletlenül sem a Kelpie, mert ilyen szűk szörnyűség még nem volt a kezemben! Óriási levegőrések az alján aztán csak horpad a homlokod! :wink:

1 kedvelés