Dead Rabbit Pro

Sziasztok!
1-1.5 évvel ezelőtt vásároltam egy Vaporesso Luxe Modot a hozzátartozó Skrrr tankkal. Ezt használtam beis vállt, majd letettem a vapelést. Most megint megjött hozzá a kedvem, elő kerestem a Modot rebdeltem rá egy Dead Rabbit Pro rta-t és egy shortfill NinjaFruit Ryuu likvidet. Amit a Dead Rabbithez kaptam gyári tekerést és vattát használtam első alkalommal amivel nagyon megvoltam elégedve. Majd az elhasználódott és rendeltem egy gyári tekerésű Wotofo NI80 3.0MM átmérőjű 0.38Ohmos 2x26+40es tekerést Firebolt Cotton vattával de azzal már egész tompa ízeket érzek az Rta gyári tekerés és vattájához képest. Mivel még nem vapeltem épített kazánnal, esetleg tudnátok segíteni mit, mivel, hogyan próbáljak változtatni? Előre is köszönöm a segítségeteket!
Szerk. : A coilnak 5mmes lábat vágtam és dualban használom

2x26+40 dual fused clapton? annak jónak kéne lennie, a firebolt-ot nem ismerem.
Mivel a coil, szerintem megfelelő, így esetleg nem lehet hogy szimplán túl sok neki avatta? Az okozhat tompa ízeket. Továbbá a gyártó 5mm-es lábat ajánl, szóval az jó, de nem lehet, hogy kicsit összébb kéne pozícionálni a tekeréseket? gondolom azért igyekeztél úgyanúgy megépíteni ahogyan a hozzá kapott coil-al tetted és amivel jó is volt, de azért megkérdezem…

Dead Rabbit pro RTA-t írtál, de a gugli se talál ilyet, pro-ból csak RDA-ról tudok… csak azért ránéznék miről is van szó, hogy tudjak segíteni :slight_smile:

Egyébként a csomagban valószínűleg triple core fused clapton volt (3x28+36), ha arról van szó amire gondolok. picit jobb coil, de akkora hű-de-nagy különbséget nem szabadna érezned.

mégígy utólag utólag megkérdezem lábjegyzetben, hogy a “hot spot”-okat rendesen kidolgoztad-e a tekerésből, gyári tekerést vettél amik szorosak, tele hot spot-tal. azokat el kell tüntetni mindenképp hogy rendesen működjön a dolog

3 kedvelés

Szia! Elnézést, elírás történt. Valóban RDAról van szó. Igen, teljesen úgy epítem, mint első alkalommal. A Coilok pozícionálása is ugyan az. A HotSpotról annyi kérdésem lenne, hogy elkezdtem kapargatni, de azt addig kéne tennem amíg a felület izzítás közben homogén nem lesz? Tehát teljes mértékben elkellene tűnnie? Az lehet nem történt meg a második építésnél.

ígyígy homogénen, középről kifelé felizzik ha jó, ha rossz itt-ott mindíg gyorsabban izzik fel, nevéből is adódóan, pontszerűen.

ezt a vidit találtam most gyorsba, láthatod hogy mindkét coil egyenletesen hevül narancssárgára de itt ott megjelenik egy világító folt… a kerámia végű csipeszek ezért is jók, mert hevítés közben is hozzá nyúlhatsz…
én nem szoktam így belenyulkálni vele csak húzogatom végig a tetején, esetleg picit meghúzom az utolsó menetet picit oldalra hevítés közben, de csak annyira, hogy vissza is menjen a helyére.

3 kedvelés

Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszod! A videó alapján megcsinaltam és érezhető a különbség! Én még annyiban is hibáztam, hogy csak a tetejét kapargattam. Az eszrmbe se jutott, hogy esetleg a belsejében is kialauklhatnak ilyenek. Mégegyszer köszönöm!

3 kedvelés