Cthulhu mod

Sziasztok!

A kérdésem olyanok felé szól inkább, akik ismerik a Cthulhu mod-ot. Nos, pár napja remdeltem a hivatalos oldalukról egy modot. Igazából minden rendben ment, kaptam visszaigazoló emailt is, jelenleg még feldolgozás alatt van a rendelésem. Kérdésem az, hogy aki már rendelt tőlük, kb mennyi idő volt, mire kézhez kapta a terméket? Nem akarok türelmetlenkedni, de hát ilyenkor ki ne lenne bezsongva, hogy már használná a modot. :grinning:
Előre is köszönöm szépen a segítőkész válaszokat! Vape napot mindenkinek! :smile:

szia!
En a v1-es tube modjukhoz rendeltem uj chip-et. Julius 15-en rendeltem meg, augusztus 12-en vettem at a postan. Sajnos meg is vamoltak :frowning:
de legalabb mar jol mukodik a mod :smiley:

Szia!

De akkor te is a hivatalos oldalrol rendeltel gondolom…? Valamint mennyire vamoltak meg? Osszegbe mit kepzeljek el? :grimacing: Ez az elso rendelesem ilyen messzirol… :sweat_smile: Meg meg lenne par kerdesem. Ugye a rendelesrol kaptam visszaigazolo emailt. De azota amiota megrendeltem (Aug.31.) csak processing…valamint tracking numbert se talalok, hogy nyomon lehessen kovetni. :grinning: Neked is csak ennyi volt es egyszer csak ertesitett a posta, vagy kaptal emailt vagy tudja fene mar… :smiling_face_with_tear: En hazhoz rendeltem… Remenykedek a legjobbakban…

1 kedvelés

A hivatalos oldalról, igen. A processing e mail után 5 nappal kaptam tőlük egy új mailt a tracking number-rel, onnan már tudtam nézegetni :slight_smile: én is címre rendeltem, de a postán tudtam átvenni.
A vám az 700 forint volt, de én kb 8 ezer forint értékben rendeltem, nem tudom, hogy ez arányos szokott-e lenni (meg hogy ők mit írnak rá a csomagra).

Nem hiszem, hogy amúgy bármi gond lenne, ha sokáig nem kapsz tracking numbert, akkor talán megér még egy e-mail feléjük :slight_smile:

1 kedvelés

Egy korabbi emailomra valaszoltak jo par nap utan, hogy 3-4 het a posta magyarba. De tracking numbert azota se kaptam es aug31 nem most volt… :confused: kicsit kezdek aggodni. Most irtam nekik, hogy mizu van a tracking numberrel, de gondolom majd masfel het utan jon valasz ha jon…en 25ezer ft ertekben vasaroltam toluk, ezert sem ertem ezt az egeszet…csak az a visszaigazolo email van, amit akkor kuldtek, amikor leadtam a rendelest, amiben csak annyi allt, hogy felvettek es jelenleg feldolgozas alatt…:roll_eyes: