Esmoker.co

Csütörtökön rendeltem az oldalról azóta sem jött más email csak amit akkor kaptam a visszaigazoló.Valakinek hasonló?Mikor adják fel és jön meg?

Nézted a spam mappát is?

3 kedvelés

Igen illetve az oldalon a fioknál is nyomon lehet követni azt irja feldolgozás alatt

1 munkanap telt el azóta, szerintem legyél kicsit türelmes

5 kedvelés

Szerintem hétvégén tuti nem. Ha van készleten a megrendelt termékből, akkor szerintem kedd körül várd a csomagot. Bár én nem rendeltem még tőlük, de így gondolom. Aztán van ott egy olyan lehetőség, hogy https://esmoker.co/kapcsolat/ Itt is rákérdezhetsz, de gyanítom hétvégén tuti nem válaszolnak. Esetleg nézd meg van a fb oldaluk ahol talán chet-en elérhetőek hétvégén is.

Rendben, csak azt hittem ha csütörtök dél leadom pénteken feladják és hétfő kedd meg is jön.

Foxpost 2-3 munkanap
Házhozszállítás 2-5 munkanap

Ezt talán két shopnál tapasztaltam eddig, a többinél általában van egy-két nap “átfutás”

2 kedvelés

A rendeléseket munkanapokon, beérkezési sorrendben dolgozzuk fel. Szállítási határidő: készleten lévő termékek esetén a rendelés sikeres feldolgozását jelző üzenettől számított 2-3 munkanap (automata) ill. 2-5 munkanap (házhozszállítás).
https://esmoker.co/aszf/

Szóval ne aggódj!

Ezt gondolom Ő is olvasta, a kérdés/aggodalom szerintem inkább arra vonatkozott., hogy a visszaigazoló email óta nem kapott semmit.

2 kedvelés

Igen , régebben egyszer rendeltem innen vasárnap de már hétfőn fel is adták a csomagot

Ezeknél nem találtam róla infót, de van olyan shop ahol például hétfőn zárva vannak. Szóval egyelőre nyugi :slightly_smiling_face: Ha hétfőn se jön tőlük semmi új infó, akkor írj nekik szerintem.

2 kedvelés

A visszaigazoló emailre válaszba oda irtam hogy melyik csomagautómatába kértem mert a számlán nem jelenik meg,de erre meg ezt irta ki.

2 kedvelés

Gondolom még nem dolgozták fel a rendelést. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Lehet, majd hétfőn kiderül mi lesz

2 kedvelés

Hali! Megjött amúgy? :eyes:

3 kedvelés