Cthulhu Hastur 88W mod

Én valahol 40-40 körül vagyok, de nem tudom, amit többször is megvettem azt mennyinek kell számolni? :joy:

Én 1 nek számoltam
De volt olyan tank amiből volt ötször kb

1 kedvelés

Ismerős…de én most már megérkeztem, még pár tank és megvan, ami kell. :joy:

Szép az a mod, nekem is bejön. Néztem a német shoppokban, 55 juro az ára. Létezik, h csak ennyi az eredeti?

1 kedvelés

Hát ha eredeti akkor kettőt kérek :grin:

1 kedvelés

Szia! Megírnád hogy milyen tekeréssel használod a hastur minit? (ha használod…)

Szia Bohus! Most is használatban van, de a madzag anyagára nem emlékszem.
Talán kanthal??? :thinking:

2,5 mm-es magon 5-6 menet, 1,16 Ohm és 12 Watt.
Az ellenállás értéke a lényeg és hogy szálhuzalból.

Nagyon szeretem. Újabban a rövid driptippel hajtom. Szép, egyszerű és finom és az egyetlen tank amit még(!!!) egyszer sem sikerült megfolyatnom…:innocent:

5 kedvelés

én pl vagy ni80 28ga vagy kanthal 28ga használok ebben a tankban és elég az 5 menet 2,5 magra​:blush::grin:ízre nem rossz adja nekem.

7 kedvelés

Én szintén 28GA,Khantal,5 karika

5 kedvelés

Köszi szépen! Az én mostani tekerésem is hasonló de úgy emlékszem hogy 6 vagy 7 menetet tekertem SS el. A rövid driptipet használom én is de forrósodik. Valószínűleg az SS miatt (?) Maga a tank viszont hűvös marad.

2 kedvelés

Szia! Megkérdezhetem honnan rendelted a Kizoku reneszánsz tankot? Nagy vágyam az a tank, ő lenne az első építős tankom. Már kajtatom, hogy feketébe rendeljek, de vagy nincs, vagy olyan oldalt találtam ahol 60 € a szállítási költség vagy épp megbízhatatlannak találtam az oldalt.
Előre is köszi. :slight_smile:

Szia
Az egyik barátom szekrènyèben lapult onnan jött hozzám.

1 kedvelés

Szia,

Nehéz ügy, kifutott tank, @Szabolcs_Barna -nak van és úgy tudom nem használják, nem emlékszem eladta-e már.

3 kedvelés

Igen eladta azóta már láttam másnál is gazdát cserélt

2 kedvelés

igen igen már kb pár hete,hogy eladtam.:blush:

2 kedvelés

Intaste.de-n van, de nem emlékszem szállítanak-e hozzánk.

1 kedvelés

Miért váltál meg tőle? Itt most arra lennék kiváncsi, hogy mi vele a tapasztalatod?

Nem váltam meg tőle, még hirdetem.
Igazából azért válok meg tőle mert dvarw mtl fl kellene nekem amúgy semmi bajom vele

1 kedvelés

Köszönöm! :slight_smile: