Cthulhu Hastur 88W mod

Pont ma rendezgettem a vape cuccokat, és kezdtem azt hinni, hogy túlzásba estem. De most megnyugodtam :slightly_smiling_face::joy:

2 kedvelés

Azért nem vettem hasturt mert sajnáltam rá a pénzt :smiling_face:

Most tulajdonképpen magadat vagy minket akarsz hintába tenni? :smiley: :smiley:

Neeeem,még galambot nem vettem :smiling_face:de komolyan sajnáltam rá:pensive:de szép !

1 kedvelés

Nem értitek ezt én is így voltam vele sajnáltam rá a pénzt vettem egy danit inkább

1 kedvelés

Biztos hogy igazad van de szerintem ahhoz fel kell nőni a vape világban :slight_smile: Én még totyogó vagyok és minden színes-szagos vonz :smiley:

1 kedvelés

Végig kell járni végig jártam én is.Ha valakinek tanácsoltam vegyen danit meg byka-át kevesen hitték, hogy spórolni akarok nekik.

4 kedvelés

Most lefuttattam fejben ,van hastur kazánom :thinking:ahoz akartam venni :smiling_face:

Ja az van nekem is…pihen…

1 kedvelés

Dettó, most meg, hagyjuk… :grin:

Szia én már régen kinéztem magamnak köv fizetéskor veszem is egyet :slight_smile: az tuti nekem nagyon bejön ez a mod

2 kedvelés

Én már rég nem bírom tartani velük a lépést. De itt vagyok en is valahol a háttérben és csak figyelek, meg okulok.

2 kedvelés

Én részemről ez már csak kíváncsiság Robi :blush: nincs verseny,ez nem erről szól :hugs:

3 kedvelés

Az a baj ezzel az olvasgatással hogy kènyszer vásárlás lesz a vége

1 kedvelés

De csak aki akar ! Mi csak irányt mutatunk,mindenki eldöntheti mit szeretne használni :smiling_face:

5 kedvelés

Mindent is
Annyi szép jó cucc van nem lehet válogatni

1 kedvelés

Így van, csak azért csináljuk, hogy legyen mindenről tapasztalat. :grin:

A Hasturt mindenképpen beszerzem gyönyörű
De most úton van egy bishop egy kizoku techmod meg egy kizoku limit reneszánsz edition, ezért adtam oda az odin 200 szettem.
Meg @Ispy küld nekem egy atmant.
De ugye jön a karácsony és meg kell lepnem magam a hasturral.:laughing:

Khmmm, hogy is volt azzal a taifunnal? :rofl: Meg előtte a dl szettekkel? Meg a… :grin: Szóval te is nyakig vagy már a buliba, ne félj…

1 kedvelés

Hát eddig 34 db mod és közel 50 tank fordult meg a kezembe

2 kedvelés