Coil/tekercselés

Üdv. 0.4 ohmos letekert coil keresek de sehol sem talàlok. Zeus tankba menne. Pl mint a gyárija. Vagy 0.2 vagy 0.3 jön velem szembe, 0.4 nem sajna pedig az az igazi. 0.5 dual van most benne,de nem az igazi mert nem tud olyan teljesítménnyel dolgozni,kicsit nehézkesebben jön a gőz,értitek mire gondolok.+jöhetnek Zeus tippek/trükkök tekerés képek stb:D. (Az “új” fajta XZ tankom van egy első generációs legendel)+ jöhet vatta is. Eddig Wotofoot használtam/lok+ belenéztem egy 0.2 Claptonba ami ugye singlebe ment.

Szia! Én XRT-át használok, nekem a kedvencem ehhez a tankhoz a kanthal 2x26-os twisted huzal. Ebből csinálok hatos tekerést és duálban 0,276-ot ad.

2 kedvelés

Szia! Köszi a válaszod,de ezt egy kicsit nehéz feldolgoznom:D. Le tudnád nekem fordítani kicsit magyarosabbra?:smiley:

Persze! Kanthal anyagból van két huzal megcsavarva egymáshoz 26 ga méretben. Ebből készítek hat tekerést. Ha hazaérek rakok fel egy pár fotót.

1 kedvelés




Ebből tekerek 3mm-es magra.

1 kedvelés

Szervusz @Adamszabo , claptonnal probàlkoztàl màr? Mert a èn momentán a Zx- be előszeretettel hasznàlom màr èvek óta…nevezetesen,Fumytech Clapton Ss316 2.5 maggal0.4 ohm




ès Demon Killer vattàval ,íz​:ok_hand:gőz​:ok_hand::+1: dualban èpitve szoktam èn momentán…

2 kedvelés

Weboldalak ahol megtalálhatóak?

liquvidhall - on ott mindig van készleten :slightly_smiling_face:

3 kedvelés