Cigbest fizetési probléma

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata mostanában cigbestes vásárlással?
Az hiba jelentkezik fizetésnél.

Nem az első vásárlás lenne.
Valami változott?

Előre is köszi a válaszokat!
p

A megboldogult Fasttechen volt a vége felé,hogy nem lehetett debit card-al,Paypal-lal e-cigis cuccokat venni.
Az volt a megoldás,hogy gift card-ot vettél,és azzal fizettél.Lehet,hogy itt is ez van.

2 kedvelés

Annyit sikerült kideríteni, hogy MasterCard típust nem preferál az oldal. A banknál pedig nincs más.
A múltkor paypallal sem tudtam már Kína felé fizetni. De erről valamit olvastam is. Így érdekes lesz.

Gift cardot se tudsz venni?

Cigbesten szerintem nincs, de ennek nem ástam mélyére.
Az ügyfélszolgálat azt mondja paypalon lehet rendezni. Itt az a kérdés a pontok hogyan váltódnak be stb. Mivel így az oldalon nem jelentkezik rendelés a profil alatt.
A paypal még oké lenne mert elvileg feltételezem erre is vonatkozna “buyer protection”.

Én múlt hónapban vettem 2 módot.Master Card kártyával volt fizetve és semmi probléma nem volt vele.Már meg is jött mind a két mód.Nem tudom nálad mi lehet a probléma.Irjál nekik az ügyfélszolgálatra hamar válaszolnak.

VISA kártya műxik…Takarékbank…ma, csak rápróbáltam …a feleségemé…már csak a magyarázkodást kell túlélnem :grin:

Megjött a válasz. Nincs MasterCard.

Nos a helyzet a következő!
Sales-el a kontakt felvéve. Paypalon megy a fizetés. A mókus a gép mögül rögzíti a vásárlást a profilomon is. Pontok is felhasználva.

2 kedvelés

Helló! Ugyanez a problémám mint neked. Küldött egy paypal accountot emailben és kéri,hogy oda utaljam el a pénzt. Nem tudom h most az egyik alkalmazottnak adok fagyipénzt vagy tényleg elküldik a cuccot…

Sourcemore-on is ment ez így egy darabig, ugyanis a PP tiltja a vapeshopokat, kivéve a németeket, azok tudnak valamit. :sweat_smile:

Szóval küldheted nyugodtan, nem ettől lesz egy taliga szar a cigbest, szóval inkább ne vegyél onnan semmit se.

Ki tudnád fejteni légyszi, hogy miért ne vegyek semmit onnan? Illetve hogy honnan érdemes inkább rendelni?

Szerk.: Elég jó áron van a mod amit kinéztem, elvileg eu raktárról jönne, nem láttam a neten sem olyan bejegyzéseket amitől azt mondom inkább nem rendelek.

A sok rossz tapasztalat miatt, mint a kommunikáció hiánya, fizetési gondok és késedelmes szállítás. Persze simán lehet, hogy te gond nélkül megkapod amit rendelsz, de én sem vennék semmit cigbest-ről amíg az máshol beszerezhető. A sourcemore.com pl egy megbízható shop. De a döntés a tied.

Szerk: Ahhoz, hogy sourcemore-on 20-50%-kal jobb árakat kapj muszáj legalább 1x bármilyen kis tételt vásárolnod tőlük.
Pl a Dovpo Riva 200 mod első vásárlóként 49€…de ha már vettél előzőleg a shop-ból pl egy doboz vattát akkor a Riva ára most csak 28€! Azért ez nagy különbség.
Jó kommunikáció, 2-3 hetes szállítás 6-8€-ért, valós raktárkészlet, kifizetett IOSS, stb

Kétszer vásároltam eddig a Cigbest-ről, mindkétszer eredeti, hibátlan termékeket kaptam. A szállítás is nagyon gyors volt. Nekem ami bajom van vele az a postaköltség. Pofátlanul sokat kérnek és így már nem mindig éri meg az sem, ami amúgy olcsóbb lenne mint máshol. Persze ez még csak két vásárlás, de én továbbra is adok nekik esélyt.

1 kedvelés

Köszi a választ! Rendeltem én már majdnem minden cégtől, hála istennek nem voltak gondok, azért vagyok bátrabb. Viszont soha nem történt meg olyan h nem tudtam master carddal fizetni egy webshopból, majd amikor rákérdeztem kb 1 óra múlva jött is a válasz h hova utaljak ami azért egy kicsit még nekem is necces. Nem nagy tétel, 50dollárról van szó. (Közben kiderült, hogy a barátnőmnek visa kártyája van, szóval lehet hogy teszek egy próbát ezzel a bolttal is) 47 dollárba kerül a mod a sourcemoreon szállítás nélkül, itt annyiért vettem hozzá egy plusz palackot 7 dollárért és a szállítás is benne van, ami viszont meglepően drága, 10 dollárba kerül. Állításuk szerint eu raktár dhl szállítással, amit ugyanúgy otthagynék a vámon.

A dhl-es szállítást EUn kívűlröl alapból kerülöm. Az, hogy a cigbest EUs raktárt ír nem biztos, hogy nem Kínából indítja a terméket. Mindegy, legyen szerencséd ha mellettük döntesz.

Jó-e vagy rossz-e a Cigbest arról sok mindenkinek van negatív vagy pozitív tapasztalata (nekem mindkettő megvolt :sweat_smile:) de a jövőben inkább használj Revolutot. Ne használjunk webshopokban saját bankkártyát.

1 kedvelés

Rendben, köszi mindenkinek!

Most látom, hogy sourcemore-on 29.ig még pluszban 5% kedvezmény is van! Így a Ríva csak 27€+8€…(~14k)
A francba, elkezdett viszketni a tenyerem :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szinte a chip áráért megkapod.