Chill Pill Truly Banana

306337579_5644096468983467_1454241456729079497_n
Chill Pill Truly Banana
Kiszerelés: 10 ml aroma
Gyártó: Malajzia
Setup: Single DL RTA, 10%-os keverés
Ajánlott keverèsi arány: 10%
Ajánlott èrlelèsi idő: 5-7 nap
Messzi-messzi földről, Malajziából érkezett ez a kis vasgyúró aroma, ami egész jó paraméterekkel bíró kellemes ízt mutat be nekünk. Banán és hűsítő, amiben nem fogunk csalódni. Személy szerint nagyon szeretem a banános ízeket, sokféle gyümölccsel vagy desszert ízzel lehet keverni, amiben finomabbnál finomabb ízek kerülnek ki. Ebben az esetben egy egyszerű ízt kapunk amit hűsítővel tuningoltak fel. A banán ízletes, nem túl érett, erős ízt képez. Egy nagyon finom banánról van szó ami még magában is megálná a helyét. A hűsítèst eléggé magasra tették, határozottan erőteljes, mégis kellemes hatást fejt ki. A kettő egyben nagyon kellemesen összeérik egy hét után, amit érdemes kivárni. Annak ellenére hogy a hűsítő szétbombázza az ember képét, mégis nagyon szépen és nem elnyomva , de érződik a banán íze is. Megkockáztatom hogy a Truly sorozat egyik legjobb ízével fogunk szembesülni ha erre tesszük a voksunkat. Egész napos használata során nem éreztem hogy sok lenne, sem a banán, sem a hűsítès. Az egyszerűsége a legnagyobb nagyszerűsège, árban és ízvilágában nagyon kedvelhető aromát kapunk. Ha tehetitek próbáljátok ki, engem teljes egészében meggyőzött.

11 kedvelés