Capella Flavours – Banana

Capella_Banana_Product-Image_Flavor-Concentrate-10ml-min
Capella Flavours – Banana
Setup: Mesh RTA, 45W
Az amerikai Capella Flavours egyik termékét hoztam bemutatásra.
A cég repertoárjába közel 180 féle aroma tarozik. Ezek közül a most tesztelt banana is igen kedvező áron érhető el a többihez hasonlóan. Amióta a gőz birodalmához csatlakoztam, azóta vissza-vissza térő íz nálam ez az egyszerű, de mégis nagyszerű banán íz. 10%-os keverést használtam 70VG/30PG alappal. Nem kell neki sok idő hogy beérjen, 3-4 nap napi egyszeri szellőztetéssel meg is kapjuk a kész terméket. Erős és tiszta banán illat vár minket, aminek nehéz ellenállni. Enyhén édes, picit krémes, de amiben odaver jó pár más gyártónak, az az intenzív banános íze. Egyszerűen csak a gyümölcs, semmi más nem található benne. Hűsítővel vagy más gyümölcsös ízekkel keverve is finom keverékeket lehet belőle kihozni. Jó pár véleményt elolvastam róla más oldalakon is, ahol volt egy-két negatív vélemény is, de nekem ez a banán nem egy vegyszeres íz, mint ahogy azt írták páran. Az aroma színtelen, nem található benne színezék, valamint egy hetes folyamatos használat után a tekerésen nem mutatott semmiféle szennyeződést. Érdemes kipróbálni, árban és nagyszerű banán ízével igencsak jó vétel lehet mindenki számára.

7 kedvelés