Al Carlo - Vintage Banana

300778060_5593725054020609_5648780417430657469_n
Al Carlo - Vintage Banana
Kiszerelés: 10ml aroma
Gyártó: Kanada
Setup: Single DL RTA, 27W, 70VG/30PG, 10%-os keverés
Egy Dohány és banán ízesítésű aromárol lesz szó, amit a gandalfliqiud.hu bocsátott számomra tesztelésre. Mivel én még nem szívtam dohányos aromát ezért egy kicsit érdekes lehet ez a beszámoló, nemcsak nekem hanem másoknak is. Egy kellemes dohányos, banános valamint kissé fűszeres illattal nyomul az aroma kibontás után. 8-10%-os keverés az ajánlott, mivel VG töbletű az alaplevem így egyből a felső határt kevertem, hogy az ízek jól kijöjjenek. Már az első szívás után jött a nem várt íz, ami a hüsítès volt. Mivel nem volt a leírásban ezért nem is számítottam rá. Nem túl erősen, de ott van az enyhe hideg érzet. Na jó, nincs ezzel semmi gond :smile:. A dohány íz kellemesen lágy érzést biztosít, mivel nem tudok mihez viszonyítani ezért egy egyszerű dohány amit érzek. A banán nem túl érett, viszont egy enyhén fűszeres izvilaggal jelenik meg az aromában. Az arányok teljesen rendben vannak, a dohány nem túl harapós és a banán is kellőképpen érződik a liquidben. Részemről hozta a megadott ízvilágot, kivéve a hüsítèst, amit ha kihagytak volna talán karakteresebb lett volna az aroma. Összességében egy szép aranysárga termékeket kapunk két hét èrlelès után, ami egy kellemesen kevert, banános dohány ízt hoz gőz formájában.

8 kedvelés

Az Al Carlo aromák számomra is nagyon bejöttek! :grinning: