CALL OF VAPE – SUPPORT


CALL OF VAPE – SUPPORT

„Játékos gőzök”

Gyártó: Cloud Vapor, Franciaország

Beszerzési hely: juicyvapour.com

Az ízlés háborúja vár rátok​:blush:! Ahogy megláttam a juicyvapour-os fiúk oldalán a francia termékcsaládot, kicsit elmosolyodtam, hogy miket ki nem találnak ezek a franciák. Na de nézzük is meg a Clou Vapor termékeit: Dyster, Kung Fruits, stb mind egytől egyig kicsi szörnyekkel, figurákkal vannak teli​:blush: ezért már nem is lepődök meg ezeken az új neveken és alkotásokon.

A csatatér egy mangó, málna, gránátalma és feketeribizli keveréket kapott, ami harc közben egy adrenalin bomba, amit mindenképpen ki kell próbálni.

Az illata egy jó adag vegyes gyümölcs, amin még nem nagyon lehet meg különböztetni a gyümölcsöket, de érződik, hogy ez egy kicsit más lesz, mint a megszokott gyümölcsös levesek. Fanyarkás illata van, amiből sejthető, hogy nem lesz annyira édes. Első körben egy fagyos lehelet, ami nem igazán volt feltüntetve a termék leírásában, majd a mangó és a málna, a végén pedig egy feketeribizlis lecsengése van. A mangó fanyar, kissé száraz nem az édes verzió. A málna fedezi a „hátát” savanykásan, mint egy jó szövetséges​:blush:. A második kör egyértelműen a feketeribizli területe, ami kifújáskor lép akcióba, fűszeresen fanyar egy enyhe édesítéssel keveredve, amit „talán” a gránátalma biztosít a távolból. Na, most képzeld el ezeket az ízeket össze keveredve…. megspékelve egy adag hűsítéssel, ami szerintem nem túl erős, de kifújás után jól lefagyasztja a torkodat. Kellemes intenzív ízek, érdekes gyümölcs kombinációk teszik tökéletessé a gőzölés „varázsát”. Az illatából megítélve nem gondoltam volna, hogy ilyen finomra változik az íze, amit jogosan lehet hívni egy csatatérnek a gőzölés közben.

A termék 120ml-es shortfill-ként kapható a fent említett „Beszerzési hely” oldalán az Assault és a Scout termékek társaságában.

11 kedvelés