By-ka V8 tapasztalatok

Mind 2tö jó választás.Akár lehet mind kettőt venni​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én örülök eme problémák felvetésének,mert így már erőteljesen elgondolkoztam az Experiment v3-on,hogy kell e az nekem,hasonló menetes betekintőablakkal​:thinking:Köszi srácok,hogy szóba hoztátok a problémát a klónok kapcsán​:+1:

6 kedvelés

A V3 nem olyan drága szerintem. :thinking: Megérné eredetit venni. Nagyon jó az Expro-k anyaghasználata, de a klónoké már nem biztos.

2 kedvelés

Nagyon sajnálom, ha a hozászólásommal bárkit is megbántottam. Végül is egy agyon használt klónként is árult kazán üzembe állításán kínlódtam, ami a tömítései állapota miatt több sebből is vérzett. Aztán az én szempontomból nézve az nem segítség, ha istenítitek az eredetit, és az se, ha azt ismételgetitek vég nélkül, hogy a léállítás milyen jó dolog? Nem tartottam még ott, hogy a léállítást tanuljam, amikor a tankom az összes O - tömítésénél eresztett. Talán nem is a legmegfelelőbb afc volt benne. Még az alatt is ott az O-ring, ami szerintem ott sem zárt jól. De főképpen a betöltőnyíláshoz tartozó, ami folyton lecsúszott a csavarmenetek közé. Amikor meg tettem egy szorosabbat, az pár nap múlva elszakadt. Találtam végül egyet, ami vastagabb. De nem a By-ka kazánhoz kapott tartalékok között. Azóta kezdem elhinni, hogy a By-ka valóban a high end kazánok közé való, ahogy egy cseh youtuber állítja. https://www.youtube.com/watch?v=-2uxBqZ0uUA András videója a vattázásról is nagyon-nagyon sokat segített. Mármint hogy láttam is, hogy hogyan dugja be, és hová a vatta végeit? A vattagátat el is lehet ezek után felejteni. Ezek után lehet már elkezdeni jól használni. :ok_hand:

5 kedvelés

Szia! Nem haragszom én rád nincs értelme. Azért egy cseh youtubernek elöbb hiszel mint nekünk na ez fájt… :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ki mondta, hogy előbb? András videóját néztem meg elsőnek. Utoljára még az olaszokét is. De az a cseh említi a címben egyedül, hogy “high end” ráadásul feliratozva is van angolul. Különben is csak az érdekelt engem, hogy milyen hosszú, és vastag vattát tesznek bele? Meglepően sok videó van róla. Még kínai is: https://www.youtube.com/watch?v=Uxlgzux118Y Na az, tutira klónt szerelget. A cirill betűsök között viszont láttam eredetit is, gondolom, az, amelyiknek emblémás a driptipje is. A kínai krarttyolását kifejezetten idegesítő hallgatni. Na de a látvány a lényeg. :slightly_smiling_face:

Nem a driptipjén múlik az eredetisége .A klónon pl.a lébetöltő sapka jobb menetes az eredetin bal.Az illesztések is jobbak a gyárin volt klonom is… ja és az előbb szót nem az időrendre értettem.(.hamarabb.inkább)

4 kedvelés

Akkor az enyém eredeti? Mert bal menetes a lébetöltője. Vagy valami fogalomzavar van: Szerintem jobb menetes az összes csavar, kivétel a valamelyik oldali bicikli pedál, és ezeknek a lébetöltője. Balra tekerve záródik pontosabban.

Van klónba is bal menetes de ez az álltalános a klónoknál,hogy ott jobb menetesek és az AFC sem kompatibilis egymással.De nehéz megkülönböztetni őket még ha kézbe tartod egymás mellet őket akkor is…de azért meg lehet… Ja és természetesen megbizható forgalmazónál kell venni vagy a gyártó.

3 kedvelés

Mindegy. 50 ezrem ilyesmire úgysem lesz mostanában.

De mind1 is .Inkább Andrástól kéne elnézést kérned Ő egy rendes ember…Én nem számitok.Csak segiteni probáltunk mint ahogy írtuk.Szép estét! https://vaperina.cc/u/Andras_Barton

4 kedvelés

Na, bejelentem, hogy egy hónap után ez is összejött. A legjobb ízű tankom lett a By-ka. De ma reggel még megismételte a mutatványt, hogy az összes levest a kezemre folyatta. Pedig most nem lazítottam meg a palástot. Esküszöm. Utána értetlenül néztem magam elé, és hajnali fél 5 -kor ízekre szedtem az egészet. Tekerés, vattázás, az összes O -gyűrű ellenőrzése. Utólag kijelenthetem, nem az öregség volt a baja a tömítéseknek, hanem valaki mindenhová mást rakott, mint ami oda való lenne, és én is mindig ugyanolyat próbáltam oda keresni, mint amit leszedtem. Így jár az ember, ha használt kazánt vesz. A palást alatt túl vékony, a kémény és a lébetöltő közt túl vastag, a lébetöltőn meg egy kinyúlott gumigyűrű volt. A folyadékszabályzó csak a jéghegy csúcsa. Arra tényleg nem sok szükség van. Ha nem zárogatom el töltéskor, maximum 3 vagy 4 szívásig szörcsög a liquid, de egy tömítéshiányos kazánon hiába kezdem el megtanulni, hogy a lészabályzás mire is jó, mert jó nem lesz, csak a rossz, és a nem megfelelő tömítések cseréje után lehet elkezdeni azt tanulni. Eredmény: Most annyi ideig tart egy tank liquid, amennyi alatt máskor már háromszor kellett újratölteni. Éreztem én, hogy a fokozott folyadékfogyás körül valami beteg volt.

7 kedvelés


Ez közelebb visz a megoldáshoz

5 kedvelés

Köszönöm a leírást. O -ring 9x1, 14x1, 16x1. A második szám a vastagság? Mivel itt mind 1 mm -es ezek szerint, akkor igazam volt, mert nálam különböző vastagságúak voltak. Mindjárt meg is mérem őket.

1 kedvelés

igen a második szám a vastagság

2 kedvelés

Na ki is nyomtattam. Majd beleteszem a dobozába és meglesz. Legalább nem fog beszáradni a tintám. :smiley: Igazam volt, jól számoltam, 9 darab O -ringet ír. A másik két tankomban összesen nincs ennyi O -gyűrű. De a tasakban, amiben a tartozékai vannak, nem egyeznek ezekkel, és van 4 db, ami szemlátomást deformált. De azért találtam bele jókat máshol. Azok közt, amiket a gyerek adott nem tudom honnan, és mihez, meg a szétbelezett porlasztós tankokéi közt. Egyelőre tudom használni. De legközelebb a papíron levő méretek alapján keresgélek, vagy vásárolok, ha kell.

5 kedvelés

Most találtam By-Ka V8/V9 részletes tanulmányozása kivesézése közben, én innen fogom megrendelni szerintem! :wink:
https://www.tisvapo.it/prodotto/kit-ricambi-by-ka-v8/

4 kedvelés

Szia! szerintem is jobban jársz ha a klónhoz valót rögtön onnan veszed az biztos jó hozzá

2 kedvelés

Igen én is így gondoltam! :facepunch:
V8/9 egyben kit + tartozékok + tömítések óccón! :joy:

3 kedvelés

Hajrá Hajrá!!Tetszeni fog!

2 kedvelés