By-ka palást, és revolute?

Sziasztok! By-ka klón tulajdonosokat szeretném megkérdezni, hogy véletlenül a v7 5ml űrtaltalmú kombi palástja méretben és menetekben vajon passzolna e a v8-ra? Egyrészt szeretnék venni egy v7 klónt, másrészt látom tisvapon ehez kapni pluszban nagy kombi palástot, a v8-hoz meg csak 5ml-esben műanyag palást van, azt meg én még decemberben úgy túlhúztam h teli lett hajszálrepedéssel, aztán mostanra tönkre is ment.

Revolutról meg annyit szeretnék kérdezni hogy elég sok sztorit lehetett olvasni arról h nem fértek hozzá a pénzekhez a gazdáik. Regiztem amúgy letöltöttem az appot is, már vagy 1-2 hónapja, de jól jönne egy két biztató szó hogy gond nélkül eltudom azt a 150 eurót utalni a tisvaponak…főleg meg hogy nem csak magamnak rendelnèk. És mert rohadt drágán vált eurora az otp, és legutobb 9000et fizettem csak h 3munkanapon belül megérkezzen a lóvé nekik…

Szia!
Csak a revoluthoz tudok szólni. Nekem van évek óta. Fizetésem nem küldeném rá,de rendszeresen használom itthon és külföldön is. Mindig csak annyit teszek rá, amennyi éppen kell.
Soha nem volt gondom még vele.

8 kedvelés

Dettó ugyanazt mondom amit @Peva71, kivéve mostanában annyi volt vele a gondom, hogy @Ispy nem tudtam utalni valamiért én sem értettem miért, de vállalkozásoknak, boltoknak igen eddig minden gond nélkül! :slightly_smiling_face:
A palást meg szerintem nem tudom de…, majd @Janos_Groszeibl Jani megmondja, ő a kompetens a témában! :grinning:

4 kedvelés

5-6 éve Revo-m van. Ha valaki nem fér hozzá a pénzéhez az többnyire azért van mert a megszokott feltöltéséhez képest túl nagy összeggel tölti…vagy egyből nagy feltöltéssel kezdi a használatát. Hogy mi a nagy azt nem tudni, de többnyire a pénzmosás és egyéb törvénytelen események gátolása a cél. Javaslom, hogy kezdd pl csak 50k összeggel és minden újabb feltöltésnél emelj rajta pl 20-50k-t. Én szintén csak annyit töltök rá amennyi a hétköznapi kiadásokhoz szükséges…csak a revo-t használom mindenre mióta megvan.

2 kedvelés

En havonta 50 -100 k- t szoktam ra rakni. Nekem eddig nem volt vele problemam.

2 kedvelés

V7 nem kompatibilis a v8 al…

2 kedvelés

Itt úgy nézem, hogy minden kapható: https://vbar.it/en/239-by-ka-v8?page=3
Nem is tudtam, hogy a V8 - hoz is van standard meg nano méret. Az enyémhez akkor a nano van, a rövidebb. Egyébként én még olaszból, sőt külföldről sem rendeltem eddig. Mintha más nem is lenne, csak ez a vbar.store meg az a 30 Euró körüli ár. Legalábbis én semmi mást nem találok. A rövid kéményes 2,8 ml ha jól tudom, neked a hosszú kellene?

1 kedvelés

Szia igen a hosszú. Ismerem ezt a boltot vész esetéte tartogatom h innen bármit is vegyek. Itt néztem a 5ml palástot elősször, de úgy voltam vele hogy akkor már inkább másik by-ka tisvaporol.