Bolt kereső

Sziasztok!
Keresek olyan boltot ahol van By-Ka v9…vennék még 1et.Aki látott valahol kérem szóljon. Köszönöm szépen!

7 kedvelés

Irtam már nekik. Köszi !Még a végén Oroszország marad… :slightly_smiling_face:
A Cseheknél az csak ílyen semmit sem érő ki írás,hogy érkezik sok minden úgy van már hónapok óta…

3 kedvelés

Igen csak úgy valamivel drágább…de én is e felé hajlok…

2 kedvelés

Aha.Köszi! Kb.egy hónapja néztem akkor drágább volt…Plusz még vám is lesz.

3 kedvelés

Jaja sajna…Beszélek velük…Köszi! VBar on van de csak darabokból lehet össze legozni…Számolnom kell :slightly_smiling_face:Köszi!!! https://vbar.it/

3 kedvelés

Sziasztok! Most már én is kíváncsi lettem ezekre a By-Ka tankokra, számomra opció még Szlovákia is, mert a határ mellett lakom, de messzebbről is érdemes az alábbi linken található üzletbe ellátogatni, ami Pozsonyban van. Kp-ben fizetéskor 10% kedvezmény jár (néha szólni kell, de legtöbbször autómatikus), a srácok egy része beszél magyarul is. A link: https://e-smoke.sk/1005-vape-systems

4 kedvelés

Magyarországra is szállítanak?

Sajnos nem… :frowning: De ebben a hónapban (inkább a végén) tervezem, hogy kimegyek (feltéve, hogy át tudok surranni a határon Sputnikkal), ha komolyan érdekel a dolog, megbeszélhetjük, hogy hozok egyet neked is, aztán Foxposttal feladom. A részleteket megbeszéljük, ha érdekel a dolog!

1 kedvelés

Akkor jól tudtam. Köszönöm de első kőrben megprobálok a gyártotól mert a v8 hoz is vennék ezt azt és a v9 hez is kell még kiegészitő…Köszi!

1 kedvelés

És úton a cucc!!! :slightly_smiling_face: :white_check_mark:

6 kedvelés

Szia! Rendeltél már korábban is erről az orosz oldalról? Ha igen, hány nap a szállítási idő?

Szia! Még nem most elöször ez a gyártó

1 kedvelés

Szia! Beszereztem Szlovákiából egy By-Ka v.9 Nano Basic kiadást, átszámolva ~ 40.000 Ft volt, de ez a kazán minden Forintot megért! Nagyon válogatós, kritikus vagyok, de ebbe a kazánba nem tudok belekötni. Volt már korábban Dvarwom, Kayfunom, Exvapem, Vapeflyom, meg egy csomó “tucat” kazánom, mind eredeti, de ez köröket ver mindegyikre. A dohányos ízek elmondhatalanul jobbak mint bármiben, esküszöm, még a porlasztás hangja is prémium minőséget “sugall”. Szóval, köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet, nem hiszem hogy magamtól rátaláltam volna. :slight_smile:

8 kedvelés

Szia! Örülök neki én is a 2ik darabot veszem belöle dohány ízeket szívok így kell még…és így van ahogy írod a legjobb!

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.