By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Na akkor én is. Pedig ma még nem akartam vattázni, de a fotózás kedvéért csináltam. Azért van már egy kis koksz, pedig még csak harmadnapos. :grin:


Akkor izzítsunk!

Nem is mondtam még, hogy rés lett a 3 lyukúból. Mert nem voltak 45 fokosak az oldalági fúrások, összenyitottam őket, a rés végét meg bezártam. (Mert a ráhúzott szilikon is pörkölődött egy kicsit.)

Jön az új vatta:

Betömköd,

Nedvesít,

És kész:

Én így szoktam. :grinning:

10 kedvelés

Nekem soknak tünik a vas de a vatta íve fa@a v8-ba

3 kedvelés

Én azt hiszem, végleg átminősítem íz-és desszert tankká.
Ma elmentem a végletekig. NiFe huzal 0.55 ohm 5 tekerés 2.5 mag. Bp mods vatta. Tekerés felemelve agyig. Th-s leves betölt. (Kentucky).
30 wattig elmentem, de nem. Viszont már remekül melegszik…
A By-ka a felépítése, vagy bármije miatt is, de Th-ban gyenge tank.
Ugyanezt a levest az Expromizer v4 egy “jóvanazúgy” tekeréssel, 16-18 watton dupla th-val kommunikálja ki, mindemellett íz is ok.
Ezt nem rosszból írom, sokadik setup utáni tapasztalat.
Úgyhogy ennyi. Desszertezni jó lesz. :+1:tehát nem bántam meg, csak az én elvárásaim voltak magasak. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ezért tökéletes nekem…kb5-6 éve nem kell Th. csak íz. 10w-13w…Nekem nincsenek magas elvárásaim.Jó íze legyen ne pisilje tele a Dicodeseket ennyi…

6 kedvelés

Mivel itthon imádok desszertezni, meglesz a feladata. De technikaiag kimaxoltam ma, azt hiszem. :+1::slightly_smiling_face: Nekem kell(ene) még a th egy darabig…
Attól szeretem, de elértem a korlátait.

2 kedvelés

Ha eladod szólj megveszem valakinek ajándékba…

1 kedvelés

Neeem, arról szó sincs. :slightly_smiling_face: De egy tankhoz ez is hozzátartozik, mit bír, mire és meddig jó. Nem negatív vélemény volt, hanem teszt.

2 kedvelés

Értem én csak gondoltam eladod és veszel egy Se-t

3 kedvelés

Hamarabb szabadulnék pár levesemtől meg egy marék aromától. Fene a finnyás fejemet… :roll_eyes:

Ha ajánlod, lesz majd SE úgy is. :+1: Csak most befékeztem, egyéb oldalági kiadások miatt nem “viháncolok”. Mondjuk bőven elég cuccom van :grin:

2 kedvelés

Semmi SE lehetetlen :grin:

4 kedvelés

Micro coil tekerést ni80-al próbáltad. Most nekem az egyikbe az van van itt TH-nekem pedig lent van a tekerés…

3 kedvelés

Mennyi celsiuson hajtottad a 0.55 ohmot ?

1 kedvelés

Próbáltam, de itt meg más limitál :slightly_smiling_face: végülis minden alapanyagon végigmentem, 2-2.5 tekerésekkel, 3 féle vatta. Szűk mtl-ben is kevés a th. Viszont az íz meg :+1::+1:tekerést végiglétráztam pincétől padlásig.

1 kedvelés

1.05 ohm 10w

3 kedvelés

Nem tc-zek. 32 wattnál megálltam, mert besül :grin:

Dicodes huzallal?:flushed:azt tc-re találták ki :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Akkor ennyi…

2 kedvelés

Igen, és az a vicc, hogy bármilyen tekerésnél valahogy limitál a rendszer. 12 watt és 30 watt közt nincs nagy th különbség. Csak nő a gőz és a hő. De mondom, ízre meg korrekt :+1:szóval ha kiürült, indul a desdzert-teszt​:slightly_smiling_face:10-15 watton.

Próbáltam tc-t, de nem nyűgözött le.
370 Fahrenheit-ig.
A Moonrakerben. (70 wattig tud, szóval elég). A nagy Yihit nem tudom tc-re belőni, nem akarja, vagy nem vagyok elég profi :slightly_smiling_face:(ott sok tizedesjeggyel kell állandókat megadni, aztán ott ment valami félre).
Még az Ammit-ból is nagyobb th-t hoztam ki.

1 kedvelés

Mennyit szoktál tekerni ohm-ra értem​:blush:

2 kedvelés