By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Érdekes dolog ez az ízlés…nehéz ügy lesz megtalálni neked a jót…de van egy pár 5letem… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy még nem vagyok nyilván a legprofibb tekerő. Még nem biztos, hogy felemelem eléggé, stb. De majd alakul ez.
Engem is meglep az Expromizer jó szereplése.
De, mondom, a By-ka még nem lett bejáratva trükkökkel. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Úgy gondolom neked a th a levegő áramlással van össze függésbe egy jól variálható levegőzésű tank lenne megfelelő…

2 kedvelés

Biztos is. Ez a felső levegőzés bejött itt, ez esetben legalábbis. A v4 elég szűk, kinyitott levegőzővel is.

2 kedvelés

Igen…Talán kezdésnek mondjuk a byka.ba is tegyél olyan tekerést mint a v4.be és tekergesd a külső afc gyürűt…

2 kedvelés

Holnap este vallatás lesz​:+1:csak szabaduljak haza.
Minden dohánykivonatom így ízlik a legjobban, és elbírják a 20-25 Wattot.

Csemegével jól elvagyok 10-15 watton, szelid “íztekeréssel”.

2 kedvelés

Össze hasonlítottam a byka-t és a berserker minit, mert ez van. Szóval a berserker nagyon th-s. Kapar, mint állat, lehet bejönne neked​:blush:

5 kedvelés

Örülök,hogy neked pont jó a v9.

3 kedvelés

Igen János, direkt kipróbáltam ugyanazzal a levessel. Ég és föld! A byka pont nekem való, szerintem a levegőző sokkal nagyobb, pedig így is a tekerős részt csak egy pöttyre állítom!

4 kedvelés

Próbálgasd ki az afc.ket hátha még jobb lesz…

3 kedvelés

Rendben majd erőt veszek megint a szétszereléshez​:laughing: bár lehet, hogy muszáj lesz, mert alul a csatlakozó szarakodik. 0 ohm aztán megint megy. Csavarok egyet vagy megrazom és jó megint :joy:

4 kedvelés

ahh szed szét húzogasd meg amit lehet ott a közepét is meg a két csavart alul…

5 kedvelés

Jól van Jani, meghuzogatom :rofl:

5 kedvelés

ezt már szeretem megint ez a téma a kedvencem… :rofl:

4 kedvelés

Csak a Zolika ne jöjjön, bár lehet hogy épp rendel​:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

3as ba se rossz csak más össze tétellel a @Zolika nem kell bele… :rofl:

3 kedvelés

Jaj miért említetted meg?! :rofl::rofl: 3asbol? azon már nincs több fokozat, csak max visszafele​:rofl::rofl::rofl: jah értem, most esett le jah a trium viratus​:laughing:

4 kedvelés

2esbe a legjobb ott nagyobb a nyomaték… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Igen, igen​:laughing:

3 kedvelés

Hallottam a nevem !
Miről van nagyba(n)szó ? :flushed:
Nem aggódni itt vagyok :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

4 kedvelés