By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Irigyellek…illetve majdnem “hitetlenkedem”. (Nem rosszból mondom​:slightly_smiling_face:).
3 mg nekem szerintem kudarc lenne…egy ideig tuti.
Gondolom te nem voltál erős dohányos 32 évig :roll_eyes:Na majd egyszer. Egyelőre ezek távoli célok, most majd kezdem 3 mg csökkentéssel, mármint amiket májusban keverek be. De én annak is örülök, hogy 2 hónapja működik az only vape.

4 kedvelés

Gratulálok minden esetre​:+1: én még nem látom magam 3-6 mg szinten közel se.
(10 éve, amikor kínlódva próbálkoztam vapeléssel, mellette cigiztem, aztán be is buktam…ahhoz képest viszont most örülök, hogy 18-assal 100 százalêk vape függő lettem).
Más, sok pozitív hatását már most élvezem :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Háddehát az Atának van is TH-ja rendesen, nem? Legalábbis aszongyák a népek.

6 kedvelés

Neeeee! Mert megint rábeszélünk valakikre valamit :grin::grin::grin:

5 kedvelés

A gyenge akaratúakat lehet csak!

(Közben Foxpostokat egyeztetek meg ilyesmi :joy:és mentegetem magam magam előtt, hogy elpicsáztam egy kalap pízt).

Megpróbálom majd a Bikát is elvadítani @Janos_Groszeibl és a többiek tanácsai alapján. Kicsit lemegyünk subohmba​:+1: tekerést már emeltem.

6 kedvelés

Én modom mindíg…
Lepődj meg mikor megjön :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Az nem a lányoknak szokott?.. :roll_eyes:
Inkább azon lepődöm meg, ha nem jön meg :joy:

(Most pl. egy aroma webshop küldeménye akar nehezen elindulni…)

Azért kell a dupla Cavinton hogy fejben tartsak mindent​:+1:

4 kedvelés

Ne tépkedd az idegeimet, ez a tank bakancslistás. Amióta megláttam ezt hangyász-csőr-orrmányt… :smiley:
A Dicodes meg nem is tetszett, csak ez a sok hüje hozzászólás teljesen kisimította az agytekervényeimet. Szerencsére rohaddrága, szóval fájdalmas ez az izgalom :face_with_diagonal_mouth: :grimacing:

8 kedvelés

"Semmi nem drága,csak a pénz kevés ! "
Olyan okosságokat tudok írni ma hogy csak na :rofl:

8 kedvelés

Engem se izgat a pénz.

Nyugtat.

7 kedvelés

Zolikám arra gondoltam nyithatnál egy bejegyzést ,hogy keresed a leg Th-ab tankot hátha megtaláljuk neked…?

7 kedvelés

Gondoltam már rá, de ugye objektíve nehéz tesztelni. :slightly_smiling_face:
Majd kipróbálom 1-2 ötletedet. :+1: Amúgy meg jó lesz íztanknak.

(Most pont Expromizer 4-ből szívok Azhad’s 1000 levest. Ez egész jó th-s :+1:ahhoz képest. Clapton, 0.57 ohm, 22.5 watt, Yihi)

2 kedvelés

Nekem az expromizer4 egyáltalán nem volt th-s :thinking:

2 kedvelés

Mondjuk, amint látod, adom is neki. Jól viseli, nem melegszik nagyon, a lékontrollja remek, levegője szűk-közepes mtl.
Ez a konfig 12-14 watton még csak pihe. Így egész jól működik.

Kár.hogy messze laksz át vinném a készletem tesztelhetnéd…

2 kedvelés

Egyáltalán nem jött be a 4-es…szerintem a 2.1után elveszett az expromizer…

2 kedvelés

LegTH-sabb tank a világegyetemben a VXV Soulmate, mert iszonyatosan magasak a bekötőoszlopok. Volt, és nem bírta a torkom. :confused::roll_eyes:

3 kedvelés

Tudom, és köszönöm is ettől függetlenül :+1: majd játszom a By-ka lelkével is, de most idő meg energia kellene (buta a munkahelyem, nagy a nyomás, a stressz, és várnak holnap hajnalban is…:roll_eyes:).
Illetve egyszer majd azt a huzalt is kipróbálom.
Ha tudok beszerezni.

2 kedvelés

Rendben.Kitartást!

2 kedvelés

By-ka v9, Kf Prime, Dvarwok, Geekvape Ammit, Berserker v2, Ambition mods Purity, FEV 4.5S, ezektől jobb még mindig az Expromizer. De csak ilyen wattal, és tekeréssel.