By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Khm …nem .
De szépek bakker és álom csak :blush:

3 kedvelés

Ha esetleg túl sok lenne a következő kosár tartamol, szólj, át vállalom egy részét… :joy:

3 kedvelés

Pont ezeket akartam megfogalmazni. Van ár 6 midom. 5 tank, 5 meg úton… Aromából egy rakat, ami nem ízlik. Bekevert liquid, ami talan elfogy…mert utána lettek jobbak.
De nyilvan kell(ene) némi kontroll.
Meg az újdonság varázsa (2009-11 közti 2 éves vape próbálkozasomnál nem éreztem ezt, cigiztem is párhuzamosan. Most vannak sokkal jobb hardverek​:+1:és ízek).
Remélem, az aromák hűtőben elállnak 1-2 évig. :roll_eyes::grin:
Mindegy, arra jutottam, hogy ami jól működik, az mellé mostmár nem veszek feleslegesen 2 pótot.
Ok, azt is megfogadtam, hogy nem mobilozok ennyit.
Aztán egész nap, némi megszakításokkal itt lógtam :grin: mert jó a társaság.

5 kedvelés

volt kezembe 510 kiáll hmmmm legyen…akku ajtón lóg a kábel naaa de vennék…ha nem lenne stabfa dani… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem van jó nagy hűtő idehaza
… Ha gondolod… :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Szépek szépek de az nekem nagyon kulák :blush:inkább egy lime talán még elérhető …talán talán :grin:

3 kedvelés

Ennek az árán veszek annyi bikát, h elég lesz a fél megye teheneinek… :joy::joy::joy:

5 kedvelés

az nekem is bejön.Amikor a stabfa danit vettem azon gondolkodtam. A dani vagy 60 euróval drágább de a feleségem megkérdezte ha lime akkor dani már nem is kell?Ha dani akkor már lime nem?Igy inkább dani… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Elnézést kérek mindenkitől, ha esetleg túl szórakozott lennék, nem ittam semmi alkoholt, antibiotikumot szedek az orrüreggyulladásomra… Lehet, h az kavart be ennyire…??? :joy::joy:

4 kedvelés

Jóvan…kukánál minden jobb :+1::grin:
(Idén már csak alaplevet veszek, nagyon úgy látom​:+1: meg bikát, vagy lite-ot…mert a Prime nem jön össze használtan sem már nagyon, a 4.5 ml verzió).
És valami komplett tank-eszköz padot kell még gyártani, az íróasztalra.
Ezek nagyon tetszenek:
https://juicyvape.hu/kellekek/vape-stand/

Erre a By-ka is felfér, hogy ONTOPIC maradjak :grin:

3 kedvelés

Megmutatnám az enyémet filléres tétel de nem akarok lepakolni róla​:blush:

4 kedvelés

Jók és ennyibe van kb.ha magad csinálod…kéne vagy 10db akkor elférnék…

4 kedvelés

Na ezt nem kellett volna :joy:
Valami ilyesmin én is gondolkodtam, itt láttam valakinél, de shopban még nem láttam.

4 kedvelés

De.

Akarsz. :grin:

Mutathatod úgy is hogy tele van.

Én sima fa darabba martam lyukakat…

5 kedvelés

Az a baj, hogy alaplé nézegetés okán “belefutottam”… :grin:

Nálam még kaisz van​:roll_eyes:tele az éjjeli szekrény, némileg a radiátor, 1-2 doboz, kosár. Meg már van egy dedikált polc.

Nincs hozzá szerszámom, és. lehet tehetségem se :blush:
Tegnap az autóba a könyöklő beszerelés 1,5 óra volt, ami papíron 20 perc lett volna :blush:

1 kedvelés

Szélezetlen 5cm 1.5 méter fa égetve ,lengőpolcnak megcsinálva és elfér minden​:grin:

7 kedvelés

Még talán megoldanám…de tizede ilyen szép nem lenne, az tuti. Plusz szerintem számottevően olcsóbb se.

Ugyanez van nálam is, dobozok, és és három polc :blush:

3 kedvelés