By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

Ez ilyen. Egyik kazánhoz adnak tízet, a másikhoz kettőt, a harmadikhoz egyet sem. Amelyik méret az egyiknél legnagyobb, az kisebb, mint a másik legkisebbje. Mégis ezen buknak az ízek. A 2,5 mm-es afc fölé tett 2,5 mm-es coil már semmi ízt nem ad. Ha jól vettem észre, az afc mindig legalább 1 mm-rel kevesebb kell legyen a jó ízekhez. De ilyen a vape világ. Kiderült, hogy zéró tudással hasonlítgattam össze a kazánjaimat. Ami meg eddig nem volt jó, azt csak én bénáztam el. Amiben eddig hittél, kiderül, lehet hogy nem is volt sohasem igaz. Hogy ezek után melyik tekerés a jobb, a hézagos, vagy a microcoil? Ebben én már nem is merek nyilatkozni. Próbálgatom így is, úgy is, és annál kevésbé tudom, minél többet variálom. A By-kában csak egy méretet váltottam az AFC-n és ég és föld a különbség. A teljesen semmi ízhez képest tömény ízorgia. Ugyanezt nem vettem észre, amikor a legnagyobbról a közepesre váltottam. Akkor alig változott a helyzet. Szinte semmit. A közepes és a legszűkebb közt váltva meg most hirtelen megjönnek az ízek. De nem kicsit, hanem nagyon durván nagy a különbség.

5 kedvelés