Boszorkány konyha, aroma kibeszélő

Nem találtam ilyen témát, gondoltam kiírom magamból a jó és rossz tapasztalataimat. Remélem lesz haszna másoknak ebből. Nagyon kivancsi leszek mások véleményére is:)

3 kedvelés

Hát ez egy nem egyszerű téma! Az aroma nagyon szemályfüggő. Néha szoktunk beszélgetni mi a jó, mi a rossz! 10aroma 3ember soha nem tudunk megeggyezni melyik a 3alja 3teteje! De énis kiváncsi vagyok! Nekem jelenleg a tuti az Al Carlo család az alja meg Flavour Art.

1 kedvelés

A Flavour Art kvját kóstoltad már? Tény h nem minden FA aroma jó, de a FA kvnál jobb kvt nem szívtam még. Finom pörkölt kv, ami nem túl édes, de az ry4 és a bécsi krémes is finom. Nekem fontos az ár is, ezért a shake and vape aromák kilőve. Lenyúlásnak érzem, miközben az aromák sokkal kiadósabbak. Olyan érzésem van a S&V cuccokkal, hogy valaki kitalálta, hogyan lehetne drágábban eladni, kevesebb aromát. Így :crazy_face::grin::wink::sunglasses::yum:

1 kedvelés

Ez igaz! Én sajna nagyon keresem azt az igazi dohányos ízt. És eddig ezt az Al Carlo hozta nekem. Rengeteg gyártót kipróbáltam eddig ez a legjobb! És most jelen állásom az hogy nem is veszek mást mert az összes csalódás, pénzkidobás volt!

Én kifezetten csak a gyümölcsös izeket szeretem :slight_smile:

2 kedvelés

És mihez lehet hasonlítani a Latakiát?

Szia! A 7Leaves nekem idáig etalon 3hét érés után.Kellemes dohány íz,kicsit édes ízvilág én 5%-ba kevertem.
Hozzátenném , hogy az Al Carlo-t még nem kóstoltam. Ami bevált:
Black Note Kentuchy
Saint Clouds Veliefendi(de nincs már)
7Leaves.

Azt még nem.Milyen? :slight_smile: :grin:
Most egy mix fogy.Tobacco symphony+DNB+pyramid.Úgy írnám le mint amikor a “hamutartóba” beszáll a egy kis kakaópor.Nem az én ízvilágom. De elfogy​:grin:

Én az éveim alatt amiben soha nem csalódtam az elsőként a TPA majd ezt követően a Solub és immáron nekem is sikerült közelebbről megismerkednem az Al Carlo termék családdal. Ez utóbbi nagyon rendben van :slight_smile: csak ajánlani tudom

Szia! Vegyél menthol kristályt 100%-ost és tegyél a levesedbe! Legtisztább,legerősebb és persze a legolcsóbb! Olyan mentolosra csinálod a levest amilyenre akarod!

1 kedvelés

Nincs mit! Azért finoman vele!

https://www.humanityaruhaz.hu/termek/mentol_kristaly_100_-os.html Én még gyógyszertárba nem vettem! Lényeg 100%-os legyen!