Bombo viper – hentai


BOMBO VIPER – HENTAI

Gyártó: Viper Eliquids/Bombo, Spanyolország

Kiszerelési egység: 40 ml aroma, 120 ml flakonban, longfill

Mint a képen is megfigyelhető, igen sokféle ízt bele pakolt a gyártó ebbe a 120 ml-es flakonba. A 40 ml aroma egy kicsit fura lehet, de senki ne ijedjen meg tőle, nem lesz gond az ízekkel. Kóla, eper, lime, gumicukor és egy közepes frissítő érzés, ami jellemezni fogja a terméket a gyártó leírása szerint.

Az illata kóla és lime keveréke. Nem túl erősen, mégis jól elkülöníthető mindkét illat. Az íze egy az egyben egy lime-os limonádéra hasonlít, jó sok pezsgéssel és egy közepesen erős hűsítéssel. A kóla inkább csak mutogatja magát, eleinte még érződött, aztán folyamatos használat mellett eltompult. A lime erős és intenzív, teljesen uralja az ízeket, a hozzá adott pezsgéssel kicsit csípőssé válik, ettől lesz érezhető a limonádé beütés. Van egy kis savanykás íze is, ami csak kifújás után érezhető, viszont az édesség is fellelhető, mintha egy gumicukor lenne. Kívül savanykás belül édes. Epret én nem éreztem benne, pedig higgyétek el még oda is képzeltem :slight_smile: . A képen jól mutat, de az aromában szerintem nincs helye. Az összhatás teljesen jóra sikerült, hívhatjuk a terméket egy lime-os, kólás limonádénak vagy egy lime-os kólás gumicukornak is, mindkét állításban megállja a helyét.

A juicyvapour kínálatában összesen hat íz található a Bombo Viper sorozatból, ebből négy nyálcsorgató desszert íz és két darab gyümölcs variáció, amiből mindenki kedvére válogathat.

8 kedvelés