Bio vatta ebelin

A múltkor olvasgattam itt a vaperinán a vattákról.
Találtam egy rovatot amiben a dm-es ebelin bio nature vattárol beszélgettetek es hogy jó vépelésre ha netán kifogyna az ember a kimondottan erre gyártott vattábol vagy csak sporolni szeretne.
Poénból meg említettem a páromnak és dél előtt hozott is kettőt nekem .
Annyit mondott hogy “minden esetre biztos ami biztos.”
:blush: :smiling_face_with_three_hearts:

9 kedvelés

Mindenképpen tartsd meg, és a vattát is! :smiling_face::grin:

4 kedvelés

Pont tegnapelőtt olvastam én is.
Ha tesztelted, én kíváncsi lennék :wink::+1:

3 kedvelés

Mindenféle képpen irok róla bár paran már probalták.
Azt mondják nem rossz vagyis használható.
Ki probalom de minden képp csak ha már nem tudnék beszerezni vagy össze omlana a vape piac :laughing:

Ki fogom probalni :grin:

7 kedvelés

Régebben én is kísérleteztem vattákkal, én csak a Tescos vattára mondom azt, hogy kb. használhatatlan vapelésre. De a baumwolle az pamut, úgyhogy jót vett a Kedvesed. :blush: Ebből csak ez a jó. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

kb 10éve ez volt a sláger…

7 kedvelés

Engem 8 éve mutattak be neki, azóta van kedvenc parfümöm is a dm-ből. :sweat_smile:

7 kedvelés

Nem emlékszem de voltak vatták a vape shopokba is??

2 kedvelés

Szuper :smiling_face_with_three_hearts:
Akkor kap tőlem egy hatalmas milkát.

3 kedvelés

Persze, Muji. :smile:

4 kedvelés

En tegnap böngésztem a vaperinát és akkir láttam.
A dm oldalán is rá kerestem a vattára es nem hittem a szememnek.
A vatta vásálóinak a hozzá szólásaiban is volt aki emlitette hogy az e cigarettajába is ezt használja és elégedett.
Nekem ez tök új.
Tarcsinak jo lessz. Külön köszönet nektek.

5 kedvelés

tényleg …most meg már…nem lehet követni sem…

4 kedvelés

Én akkoriban még dohányos, fűszeres dohányos ízeket szívtam, arra tisztán emlékszem, hogy meg voltam elégedve. Viszont a vape vattákkal könnyebb bánni. De aztán majd meglátod mennyire jön be, én ma már nem tenném a tankba. :thinking:

4 kedvelés

Mikor először jártam Tominál az Aradiban, szó szerint leesett az állam, kb. 4 éve már olyan választék volt ott, hogy nem lehetett választani. :slight_smile: Mikor itt fehérváron megszüntek a vapeshopok előtte a mujit nyomatták nagyon.

4 kedvelés

Hát en sem tervezem .
Jó lessz arany tartaléknak.
Vagy elhasználja a kedves.
( az egyiket :wink: :grin:

4 kedvelés

Én próbálltam tavaly valamikor vagy régebben,sztem semmi baj vele,kb C.B.szinvonal,fél tank és betörik aztán hozza az ízeket,de Sorb,Rayon,Cotton Clouds,Kendo,Pro Cotton stb. hez képest elmarad ízben sztem​:thinking:

4 kedvelés

Köszönöm szépen az infót :+1:

2 kedvelés