Billetbox kibeszélő

Szervusztok jó reggelt ahogy ígértem @Janos_Groszeibl írok véleményt a módról …nah ugye hogy kiderült maga az eredetiségét illetve klon és még pláne hogy még dna sem ennek ellenére egy nem rossz kis kűtyű :slightly_smiling_face:Ahogy uttánna néztem most hogy már ugye szemügyre tudtam vételezni hogy megjött Rev.4B-70 típusú chipszet van benne ezt a chiszetett átlagban sunbox - ban alkalmazzák…azon belül is Aspire használja leginkább…én mindig annak a híve voltam hogy akármilyen módról legyen szó engem a teljesitménye érdekelt …nah visszatérve egy kompakt kis mód és amin nagyon meglepődtem hogy jól kezeli az akkut sony vtc5a típusú 18650- es akkut raktam bele és lenulláztam a puff számlálot akku csere uttán megnéztem hogy mennyit is bírt két akku csere között


Szerintem dl viszonylatban nem mondhatnám rossznak sőt némely 21700-s mod nem teljesit ennyit ez tapasztalat mert nálam már jó pár mód megfordult és azt kell mondjam hogy szerintem annak tudatában hogy nem eredeti klon egy jol összerakott kis mód …ami tetszik hogy zsebbarát igaz a tűzgombot meg kell szokni de egy idő uttán már megszokható…ami egy kicsit fusztrálo az az akku ágy mert igen csak oda kell figyelni hogy akku csere során neh sérüljön meg a cella külső boritása :point_up:nagyon erős benne a negatív polusnál a rugós lemezke de ez az eredetin is sokan birálják uttánnanéztem … ugye azért sokat számit hogy milyen hiddal használjuk mert ami gyárilag van hozzá adva hát az ratyi … kaptam hozzá egy Aspire Qbix rba nah ugye még nincs összehasonlítási alap nekem mert még utton a megrendeltek de egy nagyon jó ízvisszaadással rendelkezik még dl vonalon is …Thc 0.4- es 26 ga szálhuzalal épitettem meg 3 magon 0.37 ellenállással 2.0 afc raktam bele azt kell mondjam hogy én soha nem voltam rba párti de kellemesen csalódtam benne… :ok_hand:



Tehát meg kell hagyni hogy nagyon jol megalkották ezeket a hidakat…épitse nagyon egyszerű én a bishop -hoz hasonlitanám arra hajaz … kezdőknek is könnyen építhető… kompakt ő is …nem folyik nem könnyez …még a mod menüjével nem volt sokk időm foglalkozni de egyszerűen kezelhető…csak átfutottam rajta …nagyvonalakban ennyi igy mondhatni egy nap használata uttán … Egy röpke gondolat …aki kitalálta az a kopmpaktságot vette alapul mert gondoljuk végig kicsit itt lényegébben a bridge-en van a hangsúly mert szűk mtl- től dl - ig használható tehát nem kell mind két vonalon külömböző tankokra költeni ezért is voltam vele ugy hogy egy probát megér… Hozzáteszem hogy természetesen ez márka fügvénye megint csak …

12 kedvelés