Billet box okosító

Sziasztok! Hosszas hezitálás, és utánajárás után én a Dotaio V2+dotshell combót választottam. Legmeghatározóbb ok a harmadik fél által gyártott Dot RBA-k rendelkeznek a megépítéshez szükséges összes kiegészítővel. És videók alapján ha jól meg vannak építve folyásbiztosak. Ráadásul az általam használt drippek is passzolnak bele! Döbbenten tapasztaltam a legkisebb modom kazánnal együtt majd 1/3-ával magasabb és jóval könnyebb. Zsebbarát. Maga a Dotmod nagyon jól összerakott darab. Oldallapok passzolnak, nem mászkálnak el tökéletesen illeszkedik. Gombok nyomáspontja, sebessége tökéletes. Az RBA tökéletesen passzol, illeszkedik már-már túlságosan is. Kivételénél kis körömmagasság nem árt! :wink: Elektronikája mindent is tud, ráadásul nagyon jól kezeli az akksit. A Dotshellről pár gondolat. Könnyű építés, zseniálisan állítható levegőzés, könnyű feltöltés. Hiányérzet a 2,5-2,7 ml kapacitás és a MTL levegőbetétek külön rendelősek. Így strandszezonba, lenge öltözékhez kimondottan passzol méretéből és súlyából adódóan! Aki gondolkodik a beszerzésén nyugodtan vágjon bele.



12 kedvelés