Berserker v2 az alirol?

Szia Brigitta! Sebestyén Szabinak van biztos beszámol róla! Én csak megtapiztam az övét! Kellemes kis jószág nagyon!

3 kedvelés

Ez eredeti kínai :ok_hand: És szexi. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ilyen modot + Ares 2 LE tankot rendeltem bő egy hónapja Sourcemore-ról. Színben a mod Ash Grey, a tank pedig ezüst. Kicsit aggaszt is hogy jó szín kombinációt választottam e. Mármint hogy együtt hogy fognak kinézni.
Árban kb ugyanennyire jön ki postával együtt. Sajnos nem tudok még nyilatkozni mert még mindig szállítás alatt a cucc, pedig már nagyon várom :slight_smile:

2 kedvelés

Van egy ilyenem, kaptam még az elején. 4 ml bubis extenderrel.
Érdekes módon azonnal sikerült megtekerni.
Ő lett a “gyümölcsös” itthoni tank.
Nem folyaszt, remekül adja a gyümölcsízeket.
Viszont néha hajlamos pici kondenzt (mert jóval gyengébb mint a liquid) visszaadni, 4-5 slukkonként a gyári rövidke driptip végén.
Másnál is ilyen?
Amúgy szeretem, de emiatt nem merem hurcolós tanknak eltenni.

2 kedvelés

Ezt nem lehet felülről tölteni, úgy fest. Mindig benyomja a levest a levegőcsőbe, ha visszakupakolom :roll_eyes:pedig ez egy jó ízes tank lenne.

Folyik? Vagy mi ennek a jele, hogy visszanyomja?

1 kedvelés

Feltöltöm, nem is kell félug se, és amikor rátekerem a felső kupakot, szíváskor szörcsög. Benyomja a nyomás a levest. Eddig felülről töltve mindig ez lett.
Pedig nemem tetszik amúgy, jók az ízek. Ő a gyümölcsös. Dinnye, banán, eper kiválóan szalad belőle. Th is van. Pedig egyszerű, nem nagyra tartott tank.
Öt is kaptam, hogy próbálgassam, az átállásom előtt. A 4 ml üveggel.

Én a Galaxies-al vagyok így. De már rászoktam, hogy alulról töltöm :blush:

1 kedvelés

Itt is az lesz. Mert túl jó. Más bajom nincs vele. Ok, jó hatásfokkal gőzöl, tehát a nünüke driptip miatt néha kondenzel. Egy léállítóval király lehetne​:+1:olyan vele a sárgadinnye, hogy az csak na.
(Th-s nikotinos melon​:rofl:zőccségesbe visszavinném, hogy csíp)

1 kedvelés

Ez a Berserker 1nél (nem hiszem el de) mindegyiknél így van. Nekem is volt. Mert meg volt ennek is a hype-ja annak idején. A Galaxies amit nem értek, nem tudtam megfolyatni, soha. :confused: Hallgass Évára, az alultöltés a megoldás.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.