Berserker v2 az alirol?

Sziasztok mennyire megbízható az alirol rendelni, még nem vásároltam ott, de ma ez szemet szúrt, és nagyon elgondolkodtam rajta, hogy megkéne rendelni

5 kedvelés

Ezt rendelem én is :sweat_smile: nyugodtan rendelj, mert ha valami történik vele, visszakapod a pénzed!

1 kedvelés

Elszoktam gondolkodni rajta én is aztán megveszem a boltból más izgalmakat szeretek

3 kedvelés

Nem tudom 15 euró nem vészes, de ha üzletből veszem 43 euro ezért furcsa az ára :thinking::thinking::thinking::thinking:

2 kedvelés

Lehet, hogy clone, de mit veszthetsz? Azért nem annyira magas az ára es, ha jó?

1 kedvelés

Ide jutok én is én a boltit választom

1 kedvelés

Szia @Kontorne_Brigitta!

Ez klón!
:no_smoking:Only vaping!

1 kedvelés

Azért mert már varialnak, hogy úgy néz ki, mintha EU-ból jönne :grinning:

1 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:
Én ebből a webshopból rendeltem.
https://www.aliexpress.com/item/1005003406104856.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.a0934c4dX3NFDH
6815 forintért.
Ezen az összegen kívül,nem volt egyéb költségem. :slightly_smiling_face:
Úgy gondolom,hogy klón ide, klón oda,arra amire nekem kell ár-érték arányban megfelelő. :wink:
Itthon a Express One futárcég szállította ki.
MPL teljesen kiesett a buliból. :grinning:
Ez meg egy másik rendelés Aliról,napokon belül megkapom. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hany nap alatt ért ide? Lehet, akkor én is innen rendelek!

10.19-én " indult "útjára csomag 11.04-én már nálam volt. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ahh, az szuper :ok_hand: köszi

1 kedvelés

Viszont,talán annyi negatívumot tapasztalok a tankkal kapcsolatban,pontosabban a szerelhetőség kapcsán,hogy a tekercs lábakat leszorító csavarok lehetnének sima hornyosak is.
Ez az imbuszos megoldás kissé tökölőssé teszi a szerelést. :neutral_face:

2 kedvelés

Aha, én is gondolkodtam ezen, hogy nem biztos, hogy nyerő lesz, de kipróbálom :grinning:

1 kedvelés

Ez nem eredeti, vapsea kopi, igaz a dvarwjukkal nem volt gondom. Na de egy berserkert kopizni? Hová fajult a világ? :sweat_smile:

4 kedvelés

Jó akkor ezt inkább átgondolom. Köszönöm

Semmi gond ezzel a tankkal. :slightly_smiling_face:
Kezdésnek nagyszerű választás,remélem nem ez bizonytalanított el a vásárlástól:

Megoldás:csavarcsere hornyosra.
vagy, biztos létezik “T” kulcs is az imbusz csavarhoz,azzal valószínűleg könnyebb a szerelés… :wink:

2 kedvelés

Csak “suttogva” mondom a véleményem, másból is megveszítek a clonet :grin: Sokszor a kopik is vannak olyan jók, mint az eredetik (az eredetit is Kínában gyártják). Na mindegy, nem megyek bele a részletekbe…

4 kedvelés
2 kedvelés

Silvius…Kayfun Prime a kedvence…csak úgy mondom.Szeretem amikor valaki megmondja,hogy mi a kulák cucc…

1 kedvelés